Шеффілд Юнайтед — Борнмут — 1:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 19:04 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Борнмут — 1:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Борнмут (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Борнмут - 1:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Борнмут - 1:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Борнмут (Англія) — 1:3 (0:2)
Голи: O. McBurnie (90+7) — Маркус Таверньє (12), Дж. Клюйверт (45+3), Маркус Таверньє (51)

Попередження: O. Норвуд (22), Люк Томас (51), G. Baldock (69), J. Робінсон (70), Біллінг (70).

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Борнмут:

«Борнмут» здобув перемогу в нещодавньому матчі Прем’єр-ліги з «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 3:1 на «Бремолл Лейн». Гості впевнено розпочали матч, вийшовши вперед уже на 12-й хвилині завдяки голу М. Таверньє. З цього моменту для «Шеффілд Юнайтед» почалася нелегка боротьба, і їхнє розчарування стало проявлятися. На 22-й хвилині О. Норвуд отримав жовту картку, що посилило їхні проблеми. Борнмут" продовжував тиснути і перед самою перервою знову опинився у воротах. Дж. Клюйверт скористався помилкою в обороні «Шеффілд Юнайтед» і подвоїв перевагу «Борнмута» на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Шеффілд Юнайтед» зробив дві заміни, намагаючись переломити хід матчу. В. Соуза вийшов замість О. Макберні, а Дж. Богл замінив А. Ахмедходжича. У складі «Борнмута» також відбулася заміна: Л. Келлі замінив М. Керкеза. Однак домінування «Борнмута» тривало, і на 51-й хвилині він збільшив свою перевагу. Знову відзначився М. Таверньє, і це ще більше погіршило становище «Шеффілд Юнайтед». На цій же хвилині жовту картку отримав Л. Томас, що погіршило становище господарів поля.

На 66-й хвилині «Борнмут» зробив кілька замін: А. Семеньо і Л. Сіністерра замінили відповідно Дж. Шеффілд Юнайтед" також зробив заміну: замість Л. Томаса вийшов Б. Осборн. Невдоволення «Шеффілд Юнайтед» почало закипати: дві жовті картки отримали Г. Болдок і Дж. Робінсон на 69-й і 70-й хвилинах відповідно. За участь у сутичці жовту картку отримав і гравець «Борнмута» П. Біллінг. На 81-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» здійснив дві останні заміни: Дж. Макеті і В. Осула замінили Дж. Флека і Г. Хамера. Борнмут також зробив заміну: М. Таверньє замінив Д. Брукса на 82-й хвилині. В останні хвилини матчу «Шеффілд Юнайтед» зумів врятувати свою гордість, коли О. Макберні забив гол на 90-й хвилині. Однак для господарів поля це було надто пізно — «Борнмут» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:1. Цей матч продемонстрував домінування «Борнмута» і його високу результативність, а також виявив вразливі місця в обороні «Шеффілд Юнайтед». Незважаючи на пізній втішний гол, «Шеффілд Юнайтед» повинен перегрупуватися і вирішити свої проблеми, щоб поліпшити свою кампанію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Шеффілд Юнайтед, Борнмут — Астон Вілла.