Клермон — Ланс — 0:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 20:01 25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Ланс — 0:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Ланс (Франція).

Клермон - Ланс - 0:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Ланс - 0:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Клермон (Франція) — Ланс (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (11), Едріан Томассон (50), Саїд (82)

Предупредження: Греджон Кієй (33), Сепе Ельє Вахі (45+1), Сепе Ельє Вахі (45+2), Гоналон (68), A. Хусанов (69)

Огляд матчу Клермон — Ланс:

У захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Габріель Монпід», «Ленс» здобув упевнену перемогу над «Клермон Фут» із рахунком 3:0. Поєдинок, що відбувся в невстановлений день, порадував любителів футболу напруженою грою і безліччю примітних подій. Перший тайм почався з вражаючої рішучості обох команд. Уже на 11-й хвилині «Ленс» завдав першого удару по воротах, і Е. Вахі відкрив рахунок. Цей гол задав тон матчу, і гості стали шукати нові можливості. «Клермон Фут» наполегливо намагався зрівняти рахунок, але замість цього отримував жовті картки. Першим на 33-й хвилині був вилучений Г. К’єї, що ще більше посилило тиск на господарів поля. Проте обидві сторони демонстрували самовіддачу та дух суперництва, наполегливо рухаючись уперед. Ближче до перерви напруга досягла свого апогею. На 45-й хвилині «Ленс» отримав дві жовті картки поспіль, а Е. Вахі був двічі покараний протягом однієї хвилини. Однак ситуація набула несподіваного оберту, коли обидві команди залишилися вдесятьох. Червону картку за фол отримав Вахі з «Ленса», а А. Сейду з «Клермонт Фут» також був вилучений. Другий тайм розпочався із замін, які обидві команди зробили в спробі змінити динаміку гри.

У «Клермон Фут» замість Ф. Ож’є вийшов Е. Рашані, а у «Ленса» замість А. Томассона — А. Фульгіні та М. Гілавогі. Не гаючи часу, «Ленс» збільшив свою перевагу вже на 50-й хвилині завдяки голу А. Томассона. Клермон Фут продовжив робити заміни: на 65-й хвилині Ю. Маньїн та Х. Кейта замінили М. Гоналонса та Б. Бутоббу. Вони сподівалися, що ці заміни допоможуть переломити хід гри на свою користь. У складі «Ленса» також відбулися зміни: замість С. Ніколсона і Н. Менді вийшли С. Абдул Самед і Н. Менді відповідно. Гра ставала дедалі гострішою, що призвело до збільшення кількості карток. На 68-й хвилині жовту картку отримав М. Гоналонс із команди «Клермон Фут», а ще за хвилину — А. Хусанов із команди «Ленс». У завершальній стадії матчу «Ленс» здійснив четверту заміну, випустивши на 75-й хвилині В. Саїда замість М. Гілавоги. Це рішення принесло свої плоди, коли на 82-й хвилині Саїд забив ще один гол у ворота «Ленса», ще більше зміцнивши свою перевагу. Обидві команди прагнули справити незабутнє враження, що призвело до пізніх замін. На 85-й хвилині замість М. Зеффана у складі «Клермон Фут» з’явився К. О. Конате, а у складі «Ленса» — Н. Ель-Айнауї та А. Діуф. Фінальний свисток сповістив про домінуючу перемогу «Ленса» над «Клермон Фут» із рахунком 3:0. Клінічна гра команди дозволила їй завоювати всі три очки в цьому напруженому поєдинку Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Клермон, Ланс — Ліон.