Айнтрахт — Штутгарт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 21:35 25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Штутгарт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Айнтрахт - Штутгарт - 1:2. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Штутгарт - 1:2. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:2 (1:2)
Голи: Антон (26) — D. Undav (1), D. Undav (45+1)

Попередження: Міттельштадт (90+5)

Огляд матчу Айнтрахт — Штутгарт:

Нещодавно на стадіоні «Дойче Банк Парк» у захопливому матчі Бундесліги зустрілися команди «Айнтрахт Франкфурт» і «ВфБ Штутгарт». Обидві команди показали фантастичний футбол, в якому було кілька яскравих моментів і вражаючих замін. У підсумку «Штутгарт» здобув перемогу над франкфуртським «Айнтрахтом» з рахунком 2:1. Матч розпочався із захопливого початку: вже на 1-й хвилині «Штутгарт» вийшов уперед. Д. Ундав забив чудовий гол, який застав франкфуртський «Айнтрахт» зненацька і змусив свою команду рано радіти. Франкфуртський «Айнтрахт» відбивався, намагаючись вирівняти становище. Однак на 26-й хвилині їхні зусилля прийняли невдалий оборот: В. Антон забив власний гол. Антон забив власний гол, забезпечивши VfB Stuttgart несподівану перевагу. Ближче до перерви VfB Stuttgart збільшив свою перевагу за рахунок чергового голу Д. Ундава. Цей гол став другим у матчі та закріпив перевагу «Штутгарта» перед перервою. У другому таймі обидві команди зробили важливі заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

У «Айнтрахта» на 55-й хвилині замість Н. Нкунку з’явився П. Макс, сподіваючись надати атаці нових сил. У «Штутгарта» також відбулися зміни в складі: на 59-й хвилині замість С. Гірассі з’явився К. Фюріх. Айнтрахт Франкфурт відповів заміною А. Кнауффа на М. Гетце на 70-й хвилині, шукаючи переломний момент у матчі. 80-та хвилина ознаменувалася шквалом замін з обох сторін. У «Штутгарта» замість Д. Ундава вийшов Сілас, а в «Айнтрахта» О. Мармуш замість Я. Нганкама. Крім того, замість П. Ааронсона вийшов Бута, що додало грі «Айнтрахта» свіжих сил і нової динаміки. На останніх хвилинах матчу «Штутгарт» зробив останню заміну, замінивши Е. Міллота на Чон Ву Йеонга. Однак не обійшлося і без застережень: на 90-й хвилині жовту картку отримав М. Міттельштадт, що додало драматизму в кінцівку матчу. Із фінальним свистком «Штутгарт» святкував важку перемогу над «Айнтрахтом» із Франкфурта. Попри те, що франкфуртський «Айнтрахт» доклав чимало зусиль, вони не змогли переломити перевагу «Штутгарта» в рахунку. На полі точилася напружена боротьба, але в підсумку саме ранні голи «Штутгарта» стали вирішальним фактором у перемозі з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Айнтрахт, Штутгарт — Вердер.