Атлетіко — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-25 23:54 25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

25 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Мальорка (Іспанія).

Атлетико - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Мальорка (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Грізманн (64)

Огляд матчу Атлетіко — Мальорка:

Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Мальоркою на стадіоні «Сівітас Метрополітано» У захоплюючому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сівітас Метрополітано» Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Мальоркою з рахунком 1:0. У перерві матчу рахунок був безгольовим, але пізній удар гравця «Атлетіко» Антуана Грізманна приніс команді три очки. Обидві команди почали матч із високою інтенсивністю, прагнучи з перших хвилин довести свою перевагу. На 62-й хвилині на поле вийшли гравці «Мальорки» А. Пратс і К. Ларін, що додало команді нових сил. Однак «Атлетіко Мадрид» швидко відреагував, зробивши подвійну заміну: А. Корреа на Р. Рікельме. Корреа на Р. Рікельме, а Коке на Р. де Пауля. На 64-й хвилині «Атлетіко Мадрид» нарешті вийшов із глухого кута. Антуан Грізманн своїм класним ударом вивів свою команду вперед. Стадіоном рознеслося бурхливе тріумфування вболівальників, які святкували цей вирішальний гол. Під час гри обидві команди зробили заміни, щоб посилити атакувальні та оборонні можливості. На 71-й хвилині замість С. Нігеса у складі «Атлетіко Мадрид» вийшов С. Ліно, що дало змогу посилити гру в півзахисті. На 74-й хвилині «Мальорка» також провела заміну, замінивши Д. Родрігеса на А. Ндіайє.

На 82-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, «Мальорка» зробила останню заміну. Х. Копете і П. Маффео були замінені на Х. Ллабреса і Т. Лато відповідно. Відчувши необхідність у додатковому посиленні, «Атлетіко Мадрид» здійснив дві сміливі заміни, випустивши А. Морату і М. Депая замість А. Грізманна і К. Аспілікуети. Незважаючи на всі зусилля, «Мальорка» так і не змогла зрівняти рахунок, і «Атлетіко Мадрид» утримав перемогу. Після свистка на перерву вболівальники господарів вибухнули радісними криками, підтверджуючи, що їхня команда перемогла з такими труднощами. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд. Атлетіко Мадрид продемонстрував свою організованість і надійність в обороні, позбавивши Мальорку можливості забити гол. З іншого боку, «Мальорка» проявила стійкість і мужньо билася, але так і не змогла забити гол. Перемога «Атлетіко Мадрид» над «Мальоркою», безсумнівно, підвищить упевненість команди у своїх силах і дасть їй змогу зберегти боротьбу за чемпіонський титул у сезоні Ла Ліги. Попри поразку, «Мальорка» продемонструвала багатообіцяючі результати й прагнутиме відігратися в найближчих матчах. Футбольні вболівальники всього світу з нетерпінням чекають нових захопливих матчів, подібних до цього, адже боротьба за першість у Ла Лізі триває.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Атлетіко, Мальорка — Кадіс.