Кальярі — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 15:24 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Монца — 1:1. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Монца (Італія).

Кальяри - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Монца - 1:1. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Кальярі (Італія) — Монца (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: A. Доссена (10) — M. Maric (61)

Предупредження: M. Prati (42), Самуеле Бірінделлі (48), Хосе Мачин (69)

Огляд матчу Кальярі — Монца:

На стадіоні Unipol Domus відбувся захопливий матч Серії А між командами «Кальярі» і «Монца», що завершився внічию 1:1. Матч був наповнений напруженими моментами, що демонструють конкурентну природу італійського футболу. У першому таймі «Кальярі» вийшов уперед на 10-й хвилині завдяки голу А. Доссени. Така перевага дозволила «Кальярі» піти вперед і створювати нові можливості. Однак захист «Монци» зумів протриматися до перерви, не допустивши нових голів «Кальярі». У першому таймі «Кальярі» домінував у володінні м’ячем, але контратакувальний стиль гри «Монци» дозволив їй кілька разів створити загрозу обороні суперника. Другий тайм розпочався з того, що на 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» М. Праті. Незабаром після цього на 48-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Монци» С. Бірінделлі. На 57-й хвилині «Монца» зробила першу заміну, замінивши Л. Коломбо на М. Марича. Цей хід надав атаці «Монци» нової енергії, яка принесла свої плоди на 61-й хвилині, коли Марич зрівняв рахунок. На 67-й хвилині «Монца» продовжила стратегічні заміни: Дані Мота замінив Дж. Мачіна, а А. Колпані — В. Карбоні. Карбоні.

Однак зусиллям «Монци» завадила жовта картка Дж. Мачіна на 69-й хвилині. У відповідь «Кальярі» зробив першу заміну на 73-й хвилині: Е. Гольданіга замінив Г. Орістаніо, а Н. Віола вийшов замість Дж. Янкто. Обидві команди продемонстрували рішучість і бойовий дух у боротьбі за перемогу. На 77-й хвилині «Кальярі» зробив ще одну подвійну заміну: А. Петанья вийшов замість Л. Паволетті, а З. Лувумбо — замість Г. Лападули. На 83-й хвилині «Монца» зробила останню заміну, замінивши А. Карбоні на П. Марі. Кальярі відповів п’ятою заміною на 88-й хвилині, замінивши Т. Ауджелло на П. Ацці. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився внічию. Інтенсивність гри підкреслила конкурентоспроможність і майстерність обох команд. У результаті «Кальярі» і «Монці» доведеться задовольнятися одним очком. У той час як «Кальярі» сподівався на перемогу на своєму полі, «Монца» може пишатися своєю грою, особливо в другому таймі. По ходу сезону Серії А обидві команди проаналізують цей матч і прагнутимуть поліпшити свої показники в майбутніх зустрічах. Нічия слугує нагадуванням про непередбачуваність та азарт футболу і змушує вболівальників з нетерпінням чекати наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Кальярі, Монца — Ювентус.