Ніцца — Тулуза — 1:0. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 15:55 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Тулуза — 1:0. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Тулуза (Франція).

Ницца - Тулуза - 1:0. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Тулуза - 1:0. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Ніцца (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: Т. Моффі (54)

Предупредження: C. Casseres (33), M. Bangre (81), Міккель Деслер (83)

Огляд матчу Ніцца — Тулуза:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Альянс Рів’єра» «Ніцца» здобула перемогу над «Тулузою» у впертій боротьбі. Уболівальники перебували в напруженому очікуванні переломного голу, який, нарешті, відбувся в другому таймі. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» К. Кассерес, що підкреслює фізичний характер гри. Незважаючи на кілька гольових моментів, жодна з команд так і не змогла забити, і в підсумку рахунок 0:0. На початку другого тайму «Ніцца» провела ранню заміну на 46-й хвилині, випустивши замість А. Клода-Моріса С. Діопа, щоб надати атаці нового імпульсу. Заміна, схоже, пішла на користь команді, і вже за вісім хвилин вона остаточно вирвалася вперед. На 54-й хвилині Т. Моффі, гравець «Ніцци», забив сенсаційний гол і вивів свою команду вперед. Зал «Альянц Рів’єра» вибухнув від захвату, коли Моффі майстерно переправив м’яч у сітку, залишивши захист «Тулузи» беззахисним. Цей гол став вирішальним у матчі, забезпечивши «Ніцці» необхідну перевагу. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь.

На 65-й хвилині В. Каманзі і К. Кассерес були замінені на М. Діарра і К. Желябер Піна у складі «Тулузи». Ніцца також зробила зміни: на 66-й хвилині Г. Лаборд замінив Е. Гессана. Ніцца продовжувала домінувати, і на 72-й хвилині Ж. Бога і Ж. Лотомба замінили Р. Перро і Т. Луше. Тулуза відповіла своїми замінами на 79-й хвилині: замість М. Бангре та І. Сіссоко з’явилися А. Доннум і Г. Суазо. Гостра боротьба на полі призвела до шквалу жовтих карток. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» М. Бангре, а на 83-й хвилині — М. Деслер. В останні хвилини матчу на 90-й хвилині жовту картку отримав і К. Гелаберт Піна. Під кінець матчу обидві команди провели останні заміни. Ніцца замінила Т. Моффі на А. Менді на 84-й хвилині, а Тулуза — В. Сьєрро на Ю. Беграуї на 90-й хвилині. Незважаючи на відчайдушні спроби «Тулузи» зрівняти рахунок, «Ніцца» здобула перемогу з рахунком 1:0. Цей матч продемонстрував стійкість і завзятість обох команд у Лізі 1. Пізній гол «Ніцци» став вирішальним у матчі з «Тулузою». На стадіоні «Альянц Рів’єра» відбувся захопливий поєдинок, який змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Ніцца, Тулуза — Лор’ян.