Емполі — Сассуоло — 3:4. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 17:55 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Сассуоло — 3:4. Чемпіонат Італії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Сассуоло (Італія).

Эмполи - Сассуоло - 3:4. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Сассуоло - 3:4. Чемпионат Италии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 13-й тур

Емполі (Італія) — Сассуоло (Італія) — 3:4 (2:2)
Голи: Капуто (3), Якопо Фацціні (25), Віктор Коваленко (86) — Пінамонті (9), Матеус Енріке (20), Берарді (66), Берарді (90+2)

Попередження: Якопо Фацціні (23), Юссеф Малех (30), Матеус Енріке (37), Берарді (50), Еммануель Гьясі (90+1), Альберто Грассі (90+2)

Огляд матчу Емполі — Сассуоло:

«Емполі» і «Сассуоло» показали захоплюючий футбол у нещодавньому матчі Серії А на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена». Матч закінчився драматичною перемогою «Сассуоло» з рахунком 4:3, подарувавши вболівальникам «американські гірки» емоцій. У перерві рахунок був рівним — 2:2, і обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Першим забив Емполі, реалізувавши пенальті, призначений Ф. Капуто на 3-й хвилині. Однак «Сассуоло» швидко відповів голом А. Пінамонті на 9-й хвилині. На 20-й хвилині «Сассуоло» вирвався вперед завдяки голу Матеуса Енріке, залишивши оборону «Емполі» в заціпенінні. Проте «Емполі» вдалося знову зрівняти рахунок завдяки удару Дж. Фацціні на 25-й хвилині. Перший тайм став свідком гострих моментів: Дж. Фацціні та Ю. Малех отримали жовті картки за «Емполі», а Матеус Енріке був вилучений за «Сассуоло» на 37-й хвилині. Другий тайм продовжив демонструвати інтенсивність гри обох команд. На 50-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» Д. Берарді, що посилило напругу на полі. На 66-й хвилині було призначено ще один пенальті, цього разу на користь «Сассуоло».

Д. Берарді класно реалізував пенальті, забезпечивши Сассуоло перевагу 3:2. На 70-й хвилині у складі обох команд стався шквал замін. У «Емполі» замість Дж. Фацціні вийшов В. Коваленко, замість Д. Мальдіні — М. Канчельєрі, а замість А. Грассі — Ф. Раноккья. У «Сассуоло» замість М. Віті, А. Лаур’єнте та К. Торстведта з’явилися М. Віна, С. Кастільєхо та Н. Байрамі відповідно. «Емполі» продовжував чинити опір, і на 86-й хвилині В. Коваленко добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок — 3:3. Однак у кінцівці матчу Д. Берарді знову проявив самовладання і завдав вирішального удару на 90-й хвилині, забезпечивши команді надважливу перемогу. У кінцівці матчу не обійшлося без скандалів: на 90-й хвилині Е. Г’язі отримав жовту картку, а А. Грассі наслідував його приклад. Сассуоло також зробив останню заміну: Д. Берарді замінив М. Педерсена на 90-й хвилині. Матч між «Емполі» і «Сассуоло» вийшов насиченим, продемонструвавши атакувальні можливості обох команд. Вболівальники змогли переконатися в майстерності, рішучості та готовності не здаватися. Стадіон Карло Кастеллані — «Комп’ютер Гросс Арена» став чудовим тлом для цього захопливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Емполі, Сассуоло — Рома.