Лор’ян — Мец — 2:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 17:56 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Мец — 2:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Мец (Франція).

Лорьян - Мец - 2:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Мец - 2:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Лор’ян (Франція) — Мец (Франція) — 2:3 (2:1)
Голи: Р. Фавр (7), E. J. Kroupi (22) — C. Sabaly (1), A. Jallow (82)

Попередження: M. Удол (45), D. Yongwa (48), S. Doucoure (56)

Огляд матчу Лор’ян — Мец:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар» любителі футболу стали свідками напруженої боротьби між командами «Лор’ян» і «Метц» у довгоочікуваному матчі Ліги 1. Обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги, і глядачі стали свідками захопливого видовища майстерності та цілеспрямованості. З самого початку гри її темп був просто захоплюючим. Уже на першій хвилині «Метц» забив перший м’яч, а К. Сабалі влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Лор’ян» швидко відповів, і вже на 7-й хвилині Р. Файвр зрівняв рахунок. По ходу гри домінування «Лор’яна» посилювалося. Гол Е. Ж. Крупі на 22-й хвилині вивів господарів поля в лідери, викликавши захват у їхніх уболівальників. Однак перед самою перервою гравець «Метца» М. Удоль отримав жовту картку, що стало переломним моментом у їхній долі. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди намагалися взяти гру під свій контроль. І «Лор’ян», і «Метц» отримали жовті картки: Д. Йонгва та С. Дукуре були попереджені на 48-й і 56-й хвилинах відповідно. Відчувши необхідність змін, «Лор’ян» на 60-й хвилині здійснив потрійну заміну: Б. Менді, Б. Дієнг і А. Грбіч.

Однак одразу ж відзначився «Метц». На 64-й хвилині І. Траоре зрівняв рахунок, поставивши крапку в матчі. «Метц», бажаючи використати отриманий шанс, зробив дві заміни, випустивши С. Елісора і Ж. Асоро. Кардинальний поворот у грі стався на 82-й хвилині, коли у ворота Метца було призначено пенальті. А. Джаллоу продемонстрував сталеві нерви, впевнено реалізувавши пенальті та вивівши свою команду вперед. Під кінець часу «Лор’ян» відчайдушно намагався зрівняти рахунок, зробивши дві пізні заміни: Т. Бакайоко і Ж. Макенго замінили Т. Ле Бріса. Однак «Метц» стійко тримався в обороні, успішно відбиваючи атаки «Лор’яна» до фінального свистка. Гості вийшли переможцями, здобувши перемогу з рахунком 3:2 у гострій боротьбі. Цей матч став свідченням непередбачуваності футболу. Лор’ян боровся щосили, але в підсумку зазнав поразки, а Метц проявив рішучість і самовладання, вирвавши перемогу з рук Лор’яна. Залишаючи поле, гравці «Лор’яна» залишалися в роздумах про те, що могло б бути, а «Метц» святкував перемогу, здобуту з такими труднощами. Можливо, для когось результат і розчарував, але енергія й азарт матчу, безсумнівно, залишать незабутнє враження у всіх, хто був його свідком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Лор’ян, Лілль — Мец.