Монпельє — Брест — 1:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 17:58 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Брест — 1:3. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Брест (Франція).

Монпелье - Брест - 1:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Брест - 1:3. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Монпельє (Франція) — Брест (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: Саваньє (51) — Максим Естев (20), Лаге (64), Думбія (90+3)

Попередження: Саваньє (24), П’єр Ліс Мелу (30), дель Кастільо (45)

Огляд матчу Монпельє — Брест:

Монпельє — Стад Брестуа 29: захоплюючий поєдинок Ліги 1 У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98» Монпельє зустрівся зі Стад Брестуа 29. Обидві команди були готові до виходу на поле, бажаючи здобути надважливу перемогу. Матч обіцяв бути захопливим, і він не розчарував: щойно суддя дав свисток до початку гри, гравці не гаяли часу, демонструючи свою майстерність. Однак першою кров пролила команда Stade Brestois 29. На 20-й хвилині, на жах уболівальників «Монпельє», власний гол М. Естеве приніс гостям перевагу 1:0. Це було нещастя для «Монпельє», який прагнув домінувати в матчі. Матч ставав все більш напруженим, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. Жовті картки були показані неодноразово, що ще більше посилило напруження гри. На 24-й хвилині був попереджений Т. Саваньє з команди «Монпельє», а на 30-й хвилині — П. Ліс-Мелу з команди «Стад Брестуа». Перед самою перервою жовту картку отримав і Р. Дель Кастільо зі «Стад Брестуа 29». На початку другого тайму «Монпельє» знайшов порятунок на 51-й хвилині. Призначений пенальті дав Т. Саваньє чудову нагоду зрівняти рахунок, і він не підвів. Рахунок став рівним — 1:1, і здавалося, що ситуація змінилася. Однак у «Стад Брестуа 29» були інші плани. Зробивши подвійну заміну невдовзі після годинникової позначки, вони замінили М. Сатріано та Ж. Ле Дуарона на С. Муні та М. Перейра Лаге відповідно.

На 64-й хвилині М. Перейра Лаге, миттєво опинившись у воротах, знову вивів «Стад Брестуа 29» уперед. Це був вирішальний гол, який перевернув хід матчу на їхню користь. Монпельє судорожно шукав можливість зрівняти рахунок, але так і не зміг пробити стійку оборону гостей. Обидві команди провели чергові заміни, щоб освіжити склади і внести тактичні зміни. У складі «Монпельє» вийшли К. Файад і Ж. Шотар, а в складі «Стад Брестуа 29» — Р. Дель Кастільо, М. Камара і Х. Манетті. Ближче до кінця гри «Стад Брестуа 29» завдав останнього удару. На 90-й хвилині К. Думбія переправив м’яч у сітку воріт, оформивши заслужену перемогу гостей. Невдачі «Монпельє» посилилися тим, що А. Адамс отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. Підсумковий рахунок 3:1 на користь «Стад Брестуа 29» став підтвердженням їхньої клінічної гри і дисциплінованого захисту. Це була важка перемога, яка, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах у Лізі 1. Монпельє, навпаки, доведеться перегрупуватися і проаналізувати свою гру. Незважаючи на те, що вони продемонстрували яскраві моменти, вони не змогли скористатися своїми можливостями. У наступному матчі «Монпельє» сподівається відігратися і повернути свою переможну форму. Загалом, матч між командами «Монпельє» та «Стад Брестуа 29» подарував уболівальникам захоплююче видовище. Голи, жовті картки, стратегічні заміни — все це було напруженою боротьбою аж до фінального свистка. Футбольні вболівальники всього світу з нетерпінням чекають нових захопливих зустрічей у сезоні Ligue 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Монпельє, Брест — Клермон.