Нант — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 18:01 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Гавр (Франція).

Нант - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 13-й тур

Нант (Франція) — Гавр (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: П’єр-Габріель (45)

Огляд матчу Нант — Гавр:

«Нант» і «Гавр» провели довгоочікуваний матч у Лізі 1, в якому обидві команди сподівалися здобути надважливу перемогу. Матч проходив на стадіоні Stade de la Beaujoire — Louis Fonteneau, де вболівальники були в передчутті і хвилюванні. Перша половина гри пройшла без особливих подій, обидві команди не змогли забити жодного м’яча. У перерві рахунок став 0:0, і гравці вирушили в роздягальні, щоб перегрупуватися і виробити стратегію на другий тайм. Другий тайм почався з нової хвилі: на 45-й хвилині жовту картку отримав гравець «Нанта» Р. П’єр-Габріель, що додало грі гостроти. Не гаючи часу, «Гавр» зробив першу заміну: на 46-й хвилині А. Логбо замінив Р. Ндіайє. По ходу гри обидві команди прагнули отримати перевагу, проводячи стратегічні заміни. На 59-й хвилині «Нант» замінив М. Абліна на Мостафу Мохамеда, сподіваючись привнести в гру свіжу атакувальну енергію. Інша заміна — І. Ганаго замість Адсона. «Гавр» відповів своєю заміною: на 65-й хвилині А. Жужу замість Е. Саббі. Незабаром після цього Л. Него замінив А. Айю, додавши глибини півзахисту.

Однак на 67-й хвилині гра перевернулася, коли гравець «Гавра» А. Айю отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Нант скористався цією можливістю і на 70-й хвилині ввів у гру Д. Аугусто замість Ф. Молле, сподіваючись використати свою чисельну перевагу. Обидві команди продовжили вносити зміни, і на 71-й хвилині Гавр замінив Н. Аліуї на Ю. Кехту. Нант також зробив перестановки у складі, додавши на 77-й хвилині М. Сіссоко замість С. Мутуссамі. Незабаром після цього Р. П’єр-Габріель був замінений на Ж. Хаджама. В останній спробі вийти з глухого кута «Гавр» на 80-й хвилині випустив Ж. Льоріса замість Ю. Сальм’є. Однак жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч закінчився безгольовою нічиєю. Не обійшлося і без вилучень: на 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» Р. Ндіайє, а на 90-й — А. Санганте. Хоча обидві команди не змогли домогтися перемоги, їхні ігри продемонстрували рішучість і стійкість на полі. Матч став свідченням конкурентної боротьби в Лізі 1, де за кожне очко йде запекла боротьба. Упродовж сезону і «Нант», і «Гавр» прагнутимуть розвинути цей результат і домогтися успіху у своїх кампаніях.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Ніцца, Гавр — ПСЖ.