Гайденгайм — Бохум — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 18:24 26 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і ... Гайденгайм — Бохум — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Гайденхайм (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Хайденхайм - Бохум - 0:0. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаХайденхайм - Бохум - 0:0. Чемпионат Германии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 12-й тур

Гайденгайм (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Попередження: L. Daschner (27), J. Schoppner (51), E. Dinkci (51), J. Beste (58), К. Шлоттербек (65), O. Траоре (78)

Огляд матчу Гайденгайм — Бохум:

У напруженому матчі Бундесліги на стадіоні «Фойт-Арена» зустрілися ФК «Гайденгайм» і ВФЛ «Бохум». Обидві команди продемонстрували вражаючу оборону. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, і, незважаючи на кілька яскравих атак з обох сторін, рахунок в основний час так і не змінився. Початок матчу був напруженим, обидві команди прагнули якнайшвидше домогтися успіху. Проте вже на 27-й хвилині гравець команди VfL Bochum Л. Дашнер дався взнаки, отримавши жовту картку, яка задала тон усьому матчу. З плином часу фізична складова гри посилилася, що призвело до цілої низки жовтих карток. На 51-й хвилині жовту картку отримав гравець команди «Гайденгайм» Е. Дінчі, а слідом за ним і його партнер по команді Й. Шоппнер. На 58-й хвилині жовту картку отримав Й. Бесте з команди «Гайденгайм», що підкреслює змагальний характер матчу. На 65-й хвилині один із гравців команди «ВфЛ Бохум» К. Шлоттербек також отримав жовту картку, бо суддя ледве контролював інтенсивність гри. Намагаючись змінити динаміку матчу, на 66-й хвилині «Гайденхайм» зробив потрійну заміну.

Е. Дінчі був замінений на Н. Доведана, А. Бек звільнив місце для М. Буша, а Й. Шоппнер був замінений на Д. Томалла. Томалла. VfL Bochum також зробив відповідну заміну: Л. Дашнер був замінений на П. Форстера. Обидві команди продовжували запекло битися, але перелом у грі так і не настав. На 76-й хвилині «ВфЛ Бохум» ввів у гру Т. Асано замість К. Антві-Аджея, сподіваючись надати атаці нового імпульсу, проте з плином часу настало розчарування. На 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гайденгайма» О. Х. Траоре, що ще більше погіршило напружену атмосферу на полі. У відповідь на це менеджер Франк Шмідт прийняв рішення замінити Траоре на 80-й хвилині, випустивши замість нього М. Пірінгера. Пірінгера, а на 81-й хвилині зробив останню заміну, замінивши Й. Бесте на Ф. Піка. На 90-й хвилині до зростаючого списку жовтих карток додалося попередження, винесене суддею гравцеві команди VfL Bochum К. Антві-Аджею, за що суддя виніс попередження гравцеві команди VfL Bochum К. Антві-Аджею. У підсумку обидві команди продемонстрували стійкість в обороні, що призвело до запеклої боротьби, яка завершилася безгольовою нічиєю. Цей матч став свідченням духу суперництва в Бундеслізі та нагадуванням про те, що успіх у футболі часто залежить від тонкощів гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Гайденхайм, Бохум — Вольфсбург.