Віталій Роман: «Динамо» не дало нам створити жодного моменту у другому таймі»

2023-11-26 19:52 Захисник львівського «Руха» Віталій Роман прокоментував поразку «жовто-чорних» у Києві від «Динамо» (0:2). Віталій Роман — ... Віталій Роман: «Динамо» не дало нам створити жодного моменту у другому таймі»

Захисник львівського «Руха» Віталій Роман прокоментував поразку «жовто-чорних» у Києві від «Динамо» (0:2).

Віталій Роман

— Жодна команда не може завжди перемагати. На жаль, у нас не склалась гра у матчі з «Динамо». Ми планували зовсім інакше діяти на полі, але пропустили два голи та у підсумку програли. Втім футболісти підтримали один одного — рухаємось далі.

У першому таймі команда ще створювала моменти, але у другій половині матчу «Динамо» взяло гру під свій контроль. Вони не дали нам створити жодного моменту, ми не могли навіть втекти у контратаку, — сказав Роман в коментарі офіційному сайту «Руха».

26.11.2023, 19:52
Чемпионат Украины Минай Черноморец 2 : 0 Закінчився
Днепр-1 Динамо 1 : 2 Закінчився
ЛНЗ Шахтер 0 : 3 Закінчився
Рух Верес 3 : 1 Закінчився
Заря Оболонь - : - 28 апреля 13:00
Колос Александрия - : - 28 апреля 15:30
Кривбасс Металлист 1925 - : - 28 апреля 18:00