Евертон — Ман.Юнайтед — 0:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 20:26 26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Ман.Юнайтед — 0:3. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Ман.Юнайтед (Англія).

Эвертон - Ман.Юнайтед - 0:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Ман.Юнайтед - 0:3. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Ман.Юнайтед (Англія) — 0:3 (0:1)
Голи: А. Гарначо (3), Маркус Решфорд (56), А. Марсьяль (75)

Попередження: Янг (21), Дукуре (29)

Огляд матчу Евертон — Ман.Юнайтед:

«Манчестер Юнайтед» здобув переконливу перемогу над «Евертоном» із рахунком 3:0 у матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Гудісон Парк». У першому таймі «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед уже на 3-й хвилині, коли А. Гарнахо переправив м’яч у сітку воріт. Цей перший гол задав тон усьому матчу і забезпечив перевагу «Манчестер Юнайтед» перед перервою. «Евертон» насилу знаходив у собі сили, отримавши дві жовті картки протягом першого тайму. На 21-й хвилині був покараний А. Янг, а на 29-й хвилині — А. Дукуре. Ці фоли не лише стримували просування «Евертона» вперед, а й відображали їхнє розчарування у спробах повернути контроль над ситуацією. Другий тайм тривав з великими труднощами для «Евертона», бо на 56-й хвилині у ворота «Манчестер Юнайтед» було призначено нещасливий пенальті. М. Решфорд, вийшовши вперед, реалізував пенальті, збільшивши перевагу «Манчестер Юнайтед» до 2:0. Цей гол ще більше деморалізував «Евертон», який відчайдушно намагався відігратися. На 72-й хвилині обидві команди зробили заміни: А. Гарначо і Ф. Пеллістрі були замінені на К. Майну і С. Амрабата у складі «Манчестер Юнайтед».

З іншого боку, у складі «Евертона» з’явилися Н. Паттерсон і А. Данжума, які замінили А. Янга і Д. Макнейла. «Манчестер Юнайтед» продовжував домінувати в матчі, і на 75-й хвилині А. Мартіаль забив гол, ще більше зміцнивши свою перевагу. На 76-й хвилині у складі гостей з’явився Л. Шоу, який замінив А. Ван-Біссаку. Намагаючись врятувати хоч щось у матчі, «Евертон» здійснив третю і четверту заміни на 82-й і 90-й хвилинах. Д. Калверт-Льюїн був замінений на Черміті, а А. Дукуре вийшов замість Л. Доббіна. Однак ці заміни не змогли змінити результат гри. Ближче до кінця матчу напруга в команді зросла, бо на 90-й хвилині І. Гуйє з «Евертона» отримав жовту картку. Ця жовта картка стала символом розчарування «Евертона» і його нездатності набрати обертів протягом усього матчу. У підсумку «Манчестер Юнайтед» здобув впевнену перемогу над «Евертоном». Домінування «Манчестер Юнайтед» було очевидним, починаючи з першого гола і закінчуючи результативною передачею, і в «Евертона» практично не було шансів відігратися. Незважаючи на те, що «Евертон» намагався відігратися завдяки замінам, в кінцевому підсумку саме «Манчестер Юнайтед» став кращою командою в цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Евертон, Ньюкасл — Ман.Юнайтед.