Кадіс — Реал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 21:26 26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і ... Кадіс — Реал — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Кадіс (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Кадис - Реал - 0:3. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаКадис - Реал - 0:3. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Кадіс (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 0:3 (0:1)
Голи: Rodrygo (14), Rodrygo (64), (74)

Попередження: Вальверде (3), Ферланд Менді (32), Алехо (67), Алекс (70), Хав’єр Ернандес (71), Рюдігер (84)

Огляд матчу Кадіс — Реал:

Мадридський «Реал» здобув впевнену перемогу в нещодавньому матчі Ла Ліги з «Кадісом» на стадіоні «Нуево Міранділья». Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Реала», але в другому таймі вони змогли збільшити свою перевагу, довівши рахунок до 0:3. Матч розпочався з напруженої боротьби між командами, що знайшло відображення в кількості виданих жовтих карток. Уже на 3-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» Ф. Вальверде, що нагадало обом командам про необхідність вести чесну гру. На 14-й хвилині «Реал» вийшов уперед завдяки голу Родріго, забезпечивши собі перевагу.

Однак гра залишалася дуже напруженою, про що свідчить жовта картка, отримана гравцем «Реала» Ф. Менді на 32-й хвилині. На початку другого тайму «Кадіс» вирішив здригнутися, зробивши заміну на 57-й хвилині. Р. Наварро змінив Д. Мачіса, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Незважаючи на це, «Реал» продовжував домінувати, і на 64-й хвилині Родріго забив ще один гол, зміцнивши свою перевагу. На 66-й хвилині «Кадіс» відповів двома швидкими замінами: К. Рамос вийшов замість М. Гомеса, а В. Чуст — замість І. Алехо. Однак надії «Кадіса» на повернення до перемоги були підірвані, коли на 67-й хвилині Алехо отримав жовту картку. Не витримавши, «Реал» зробив першу заміну: на 69-й хвилині Л. Модріч був замінений на Д. Себальоса. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, і на 70-й і 71-й хвилинах жовті картки отримали гравці «Кадіса» А. Фернандес і Х. Ернандес відповідно. На 74-й хвилині «Реал» зміцнив свою перевагу, коли Х. Беллінгем забив черговий гол. На 78-й хвилині, відчувши перемогу, «Реал» зробив ще дві заміни: замість Беллінгема вийшов Лукас, а замість Родріго — Г. Гарсія. Гарсія. На 79-й хвилині «Кадіс» зробив дві останні заміни: замість Д. Гіля вийшов К. Ледесма, а замість Б. Окампо — Х. Залдуа. Залдуа. На 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реала» А. Рюдігер. Останні дві заміни «Реал» зробив на останніх хвилинах матчу: Ф. Вальверде замінив Н. Паса на 88-й хвилині, а Д. Карвахаль був замінений на Ф. Гарсію. Загалом, це була домінантна гра «Реала», який продемонстрував перевагу в атаці та здобув заслужену перемогу над «Кадісом» із рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Кадіс, Реал — Гранада.