Бетіс — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-26 23:57 26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

26 листопада відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Бетис - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 14-й тур

Бетіс (Севілья) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Willian José (19)

Предупредження: M. Perrone (33), Мунір Ель-Хаддаді (53)

Огляд матчу Бетіс — Лас-Пальмас:

«Реал Бетіс» здобув перемогу над «Лас-Пальмасом» у захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Беніто Вільямарін». Матч, що завершився з рахунком 1:0 на користь «Реал Бетіса», продемонстрував кілька напружених моментів і цікавих замін. Перша значуща подія матчу відбулася на 19-й хвилині, коли «Реал Бетіс» переломив ситуацію, забивши гол Вілліана Хосе. Цей перший гол забезпечив «Реал Бетісу» перевагу і задав тон усій грі. По ходу матчу обидві команди створювали гольові можливості, але так і не змогли забити. Матч проходив у гострій боротьбі, «Лас-Пальмас» намагався зрівняти рахунок, а «Реал Бетіс» прагнув збільшити свою перевагу. На 33-й хвилині «Лас-Пальмас» отримав жовту картку за фол М. Перрона. Перрона. Це попередження судді відобразило інтенсивність та фізичну складову гри. У перерві «Лас-Пальмас» зробив дві заміни, намагаючись переломити хід матчу. Алекс Суарес замінив Х. Араухо, а М. Перроне був замінений на Е. Лойодіса. Менеджер «Лас-Пальмаса» розраховував, що ці зміни дадуть змогу привнести в гру свіжий підхід і зарядити команду енергією. На початку другого тайму «Реал Бетіс» також зробив заміну: на 52-й хвилині В. Карвальо замінив А. Гуардадо. Тактичне рішення менеджера було спрямоване на підвищення стабільності та контролю в півзахисті.

На 53-й хвилині «Лас-Пальмас» отримав ще одну жовту картку, цього разу для М. Ель-Хаддаді. Агресивний характер матчу призвів до низки фолів і карток. Обидві команди продовжували робити заміни протягом усього другого тайму, використовуючи свої резерви для того, щоб вплинути на хід гри. «Реал Бетіс» замінив А. Переса на Родрі, а Луїс Енріке — А. Еззальцулі на 60-й хвилині. У «Лас-Пальмаса» на 66-й хвилині замість С. Раміреса вийшов Марвін. У заключній стадії матчу відбулося ще більше замін, адже обидві команди прагнули освіжити свої атакувальні можливості та втримати перевагу. На 75-й хвилині «Реал Бетіс» замінив Іско на Н. Фекіра, а Вілліана Хосе на Б. Іглесіаса. У «Лас-Пальмаса» на 80-й хвилині замість Б. Раміреса з’явився М. Ель-Хаддаді. Нарешті, на 88-й хвилині замість М. Кардони в гру вступив Хав’єр Муньос. В останні хвилини матчу гравець «Реал Бетіса» Б. Іглесіас отримав жовту картку на 90-й хвилині. Незважаючи на пізнє попередження, «Реал Бетіс» успішно втримав перевагу 1:0 до фінального свистка. Матч між «Реал Бетісом» і «Лас-Пальмасом» продемонстрував інтенсивність і конкурентність футбольної Ла Ліги. Обидві команди вели запеклу боротьбу впродовж усього матчу, але в підсумку перемога дісталася «Реал Бетісу». Ця перемога, безсумнівно, підвищить упевненість «Реал Бетіса» у своїх силах і дасть йому змогу продовжити боротьбу в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Бетіс, Лас-Пальмас — Хетафе.