Руслан Малиновський: «Без здобутих очок мій гол нічого не вартий»

2023-11-27 11:09 Український півзахисник італійського «Дженоа» Руслан Маліновський підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з «Фрозіноне» (1:2) у ... Руслан Малиновський: «Без здобутих очок мій гол нічого не вартий»

Український півзахисник італійського «Дженоа» Руслан Маліновський підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з «Фрозіноне» (1:2) у 13-му турі Серії А, в якому він відзначився ефектним голом.

Руслан Малиновський

«У нас був шанс виграти цей матч, але всього один епізод змінив усе. Ми грали добре, створювали багато моментів і добре пресингували, але футбол так влаштований, що все це не гарантує успіху.

Ми сподівалися, що пропущений нами гол у першому таймі стане єдиним і ми зробили все, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й перемогти, а в підсумку, віддавши всі сили, взагалі програли (вирішальний гол „Дженоа“ пропустив на четвертій компенсованій хвилині другого тайму, — прим. ред.).

Ми повинні проаналізувати допущені помилки і рухатися вперед. Попереду багато матчів, пауз на матчі збірних тепер довго не буде — це хороші умови для того, щоб показувати хороші результати. У нас сильна команда, у неї є все для того, щоб успішно рухатися вперед.

Мій гол? Він був важливим. Я завжди намагаюся робити все можливе, щоб демонструвати свій максимум. Але без здобутих очок мій гол нічого не вартий. Більше нічого сказати. Ми повинні бути злими після цього матчу. Сподіваюся, ця прикра поразка стане для нас поштовхом», — наводить слова Малиновського TMW.

27.11.2023, 11:09