«Динамо» — «Рух» — 2:0, числа і факти: «біло-сині» забили 1100-й домашній гол в УПЛ

2023-11-27 13:36 У рамках 15-го туру чемпіонату України київське «Динамо» вдома перемогло львівський «Рух» — 2:0. Пропонуємо вам ... «Динамо» — «Рух» — 2:0, числа і факти: «біло-сині» забили 1100-й домашній гол в УПЛ

У рамках 15-го туру чемпіонату України київське «Динамо» вдома перемогло львівський «Рух» — 2:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

• 6-й матч «Динамо» та «Руху» в УПЛ. Баланс усіх ігор: +5=1—0, м’ячі — 13:1.
  • Динамівці на своєму полі в матчах з «Рухом» і далі очок не втрачають та голів не пропускають: 3 перемоги, м’ячі — 8:0.
  • «Динамо» забиває 1100-й домашній гол в УПЛ — після удару Олександра Тимчика.

1100-й 26.11.2023 «РУХ» Львів Олександр ТИМЧИК 6′ (1:0) 2:0

• Завершилася програшна домашня клубна антирекордна серія «Динамо», яка тривала 2 гри в УПЛ.
  • Перервався домашній безгольовий серіал «Динамо» в чемпіонаті, який тривав 186 хвилин.
  • «Динамо» при Олександру Шовковському провело 10-й матч в УПЛ.
  • Віталій Буяльський у складі «Динамо» провів 200-й матч в чемпіонатах України, ставши 11-м гравцем, який підкорив цей гвардійський рубіж.

Примітка: * вказані роками завершення першого та останнього

• «Динамо» при Олександру Шовковському провело 10-й матч в УПЛ: +8=1-1, м'ячі - 24:7.
  • 1-й гол в УПЛ у складі «Динамо» провів Владислав Кабаєв (у 29-й грі).
  • Рекордний в УПЛ 490-й «сухий» матч «Динамо».
  • 90-й матч в чемпіонатах провів Георгій Бущан, в тому числі 44-й без пропущених голів.
  • 30-й матч в УПЛ у складі «Динамо» відіграв Владислав Дубінчак.
  • 17-й матч у чемпіонатах у статусі капітана «Динамо» провів Віталій Буяльський, наздогнавши за цим показником Тараса Михалика.
  • 1-й в УПЛ матч «Динамо» за участю арбітра Володимира Новохатнього (Черкаси).
  • 135-й раз «Динамо» перемагає в чемпіонатах України з рахунком 2:0, в тому числі 76-й раз на своєму полі.