Фулгем — Вулверхемптон — 3:2. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 00:02 27 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Вулверхемптон — 3:2. Чемпіонат Англії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

27 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Фулхэм - Вулверхэмптон - 3:2. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Вулверхэмптон - 3:2. Чемпионат Англии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 13-й тур

Фулгем (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 3:2 (1:1)
Голи: Івобі (7), Вілліан (59), Вілліан (90+4) — Кунья (22), Хван Хі-Чан (75)

Попередження: T. Ream (19), Гомеш (33), Маріо Леміна (84), Вінісіус (88)

Огляд матчу Фулгем — Вулверхемптон:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Фулгем» і «Вулвз» на стадіоні «Крейвен Коттедж» став захопливим поєдинком, у якому вболівальники були на межі своїх можливостей. Підсумковий рахунок 3:2 відобразив напружений характер гри, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Початок матчу був вибуховим: уже на 7-й хвилині А. Івобі, гравець «Фулхема», вразив ворота суперника, забезпечивши команді ранню перевагу.

Однак радість «Фулхема» була недовгою, бо «Вулвз» швидко зрівняли рахунок на 22-й хвилині завдяки голу М. Куньї. Обидві команди були сповнені рішучості взяти гру під свій контроль, в результаті чого перший тайм пройшов у напруженій боротьбі. Напруга стала наростати, коли на 19-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фулхема» Т. Ріма, а на 33-й хвилині — гравець «Вовків» Жоао Гомеш. У другому таймі гра стала ще більш драматичною. На 59-й хвилині у ворота «Фулхема» було призначено пенальті, який успішно реалізував Вілліан, відновивши свою перевагу. Однак «вовки» відбилися і на 75-й хвилині отримали право на пенальті, який майстерно реалізував Хван Хі Чан. У завершальній стадії гри обидві команди провели заміни в пошуках переможного гола. На 76-й хвилині у складі «Фулхема» з’явилися А. Перейра і Р. Хіменес, а у «вовків» замість С. Калайджича вийшов Ж. Беллегард. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, обидві команди прагнули до вирішального голу. На 84-й і 88-й хвилинах М. Леміна та Карлос Вінісіус отримали жовті картки відповідно. На 90-й хвилині, коли гра висіла на волосині, «Фулгем» заробив другий пенальті, і знову Вілліан вийшов на заміну та спокійно й точно реалізував пенальті. В останні хвилини гри «Фулгем» зробив дві пізні заміни: замість Вілліана і Кейрні вийшли Т. Адарабіоіо і С. Лукіч. Лукіч. Ці заміни дали змогу «Фулгему» довести справу до перемоги і завоювати всі три очки. Матч між «Фулгемом» і «Вулвз» став справжнім видовищем, у якому обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Вболівальники на стадіоні «Крейвен Коттедж» стали свідками захопливого поєдинку, в якому було все: і голи, і картки, і пізній драматизм. Це була гра, яка запам’ятається надовго, підкресливши азарт і конкурентність Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Фулхем, Арсенал — Вулверхемптон.