УЄФА призначив арбітрів на матчі 5-го групового етапу Ліги конференцій, які відбудуться цього четверга. Один із цих поєдинків довірено обслуговувати українській бригаді суддів.
![](/media/posts/2021/11/26/9.jpg)
Йдеться про поєдинок групи «E» між голландським АЗ та боснійським «Зріньскі». Головним арбітром цього матчу буде Олексій Деревинський. На лініях йому допоможуть Семен Шлончак та Андрій Скрипка. Резервний рефері: Дмитро Панчишин.
На цьому матчі також буде задіяна система відеодопомоги арбітрам VAR, але вона довірена італійським рефері.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що сьогоднішній матч групового етапу Ліги чемпіонів у групі «D» між іспанським «Реал Сосьєдадом» і австрійським «Зальцбургом» також обслуговуватимуть українські арбітри на чолі з Миколою Балакіним.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!