Шахтар — Антверпен — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-28 21:40 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Антверпен (Бельгія). ... Шахтар — Антверпен — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Антверпен (Бельгія).

Шахтер - Антверпен - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаШахтер - Антверпен - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Шахтар (Донецьк) — Антверпен (Бельгія) — 1:0 (1:0)
Голи: Матвієнко (12)

Предупредження: S. Coulibaly (30), Г. Керк (45+1), Гочолейшвілі (83)

Огляд матчу Шахтар — Антверпен:

У нещодавньому матчі Ліги чемпіонів УЄФА, що відбувся на стадіоні Volksparkstadion, донецький «Шахтар» зустрівся з «Антверпеном» у напруженій боротьбі. Рахунок 1:0 на користь «Шахтаря» віщував напружену боротьбу в другому таймі, де обидві команди прагнули до перемоги. Матч розпочався з ударного початку: на 12-й хвилині М. Матвієнко забив вирішальний гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. «Антверпен» спробував відігратися, але їхнім зусиллям завадила жовта картка, отримана С. Кулібалі на 30-й хвилині. Кулібалі на 30-й хвилині. Перед самим свистком на перерву гравець «Антверпена» Г. Керк також був попереджений жовтою карткою, що призупинило атакувальний порив команди. Другий тайм розпочався із заміни гравця «Антверпена»: на 46-й хвилині Г. Керк замінив К. Еюке. Донецький «Шахтар» відреагував на заміну суперника, випустивши Ньюертона замість А. Бондаренка на 70-й хвилині, щоб посилити півзахист і зберегти перевагу. «Антверпен» також зробив заміну на 73-й хвилині, випустивши замість Г. Іленіхена А. Юсуфа. На 83-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Г. Гочолеішвілі, що свідчить про інтенсивність матчу. Під кінець часу обидві команди прагнули заволодіти перевагою.

На 89-й хвилині донецький «Шахтар» зробив останню заміну: Д. Криськів замінив К. Келсі. На 90-й хвилині гравець «Антверпена» А. Муджа отримав пізню жовту картку, додавши драматизму в останні хвилини матчу. На останніх хвилинах гри донецький «Шахтар» зробив третю й останню заміну, випустивши Д. Сікана замість Ю. Ракицького. Незважаючи на зусилля обох команд, рахунок до фінального свистка залишався 1:0 на користь донецького «Шахтаря». Це була важка перемога господарів поля, що забезпечила їм цінні три очки в Лізі чемпіонів УЄФА. Цей матч між донецьким «Шахтарем» і «Антверпеном» продемонстрував невтомну рішучість і майстерність обох команд. Стадіон «Фолькспаркштадіон» виявився підходящим місцем для такої напруженої боротьби, і вболівальники стали свідками захопливого поєдинку. Обидві команди кинули одна одній серйозний виклик, завдяки чому матч залишався напруженим до самого кінця. По ходу турніру донецький «Шахтар» прагнутиме розвинути свою перемогу і продовжити боротьбу за європейську славу. Тим часом «Антверпен» проаналізує свій виступ і працюватиме над поліпшенням тактики та виконання в майбутніх матчах. Оскільки в Лізі чемпіонів УЄФА на кону стоїть багато чого, кожна гра стає для команд найважливішою можливістю продемонструвати свій талант і цілеспрямованість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Порту — Шахтар, Антверпен — Барселона.