ПСЖ — Ньюкасл — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 00:00 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ньюкасл (Англія). ... ПСЖ — Ньюкасл — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Ньюкасл (Англія).

ПСЖ - Ньюкасл - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСЖ - Ньюкасл - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСЖ (Париж) — Ньюкасл (Англія) — 1:1 (0:1)
Голи: Мбаппе (90+8) — Ісак (24)

Попередження: Джоелінтон (22), Мануель Угарте (36), Кан-ін Лі (54), О. Дембеле (58), М. Шкріньяр (60), Доннарумма (72), Альмірон (83), Поуп (90+1), Гонсалу Рамос (90+5)

Огляд матчу ПСЖ — Ньюкасл:

Парі Сен-Жермен (ПСЖ) і Ньюкасл Юнайтед зійшлися на європейській арені в довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на знаменитому стадіоні «Парк де Пренс». Матч подарував уболівальникам багато драматизму, хвилювання і незабутніх моментів, які змусили глядачів бути на краю своїх місць. Перший тайм почався з того, що «Ньюкасл» взяв гру під свій контроль, демонструючи відмінну майстерність в атаці. На 22-й хвилині Джоелінтон із «Ньюкасла» отримав жовту картку за грубий підкат. Раннє вилучення задало тон запеклому поєдинку. Через кілька миттєвостей, на 24-й хвилині, «Ньюкасл» приголомшив «ПСЖ» голом А. Ісака, вивівши англійців уперед. Розчарування в стані «ПСЖ» зростало, і на 36-й хвилині жовту картку отримав М. Угарте. Парижани ніяк не могли знайти свій ритм, і перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Ньюкасла». На початку другого тайму «ПСЖ» потрібно було відігравати відставання. Однак дисципліна стала проблемою для французької команди: за весь тайм чотири гравці отримали жовті картки. Лі Кан-Ін, О. Дембеле, М. Скріньяр і Г. Доннарумма потрапили до суддівського блокнота. На 62-й хвилині «ПСЖ» зробив дві ключові заміни, випустивши Вітінью і Б. Барколу. Ці зміни привнесли в команду свіжу енергію і запал.

Натовп пожвавився, коли ПСЖ почав домінувати у володінні м’ячем, відтісняючи «Ньюкасл» на свою половину поля. Однак «Ньюкасл» проявив стійкість в обороні, збиваючи з пантелику атакувальних зірок ПСЖ. На 83-й хвилині М. Альмірон отримав жовту картку, не дозволивши «ПСЖ» скористатися своїми атакувальними можливостями. Час для «ПСЖ» спливав, але на 90-й хвилині їхня завзятість принесла свої плоди. Якраз у той момент, коли здавалося, що матч приречений на перемогу «Ньюкасла», стався драматичний поворот подій. На Г. Рамосі сфолили у штрафному, що призвело до пенальті у ворота «ПСЖ». Відповідальність лягла на плечі К. Мбаппе, результативного нападника «ПСЖ». Під величезним тиском Мбаппе впевнено переправив м’яч у сітку воріт, зрівнявши рахунок 1:1. Незабаром пролунав фінальний свисток арбітра, залишивши обидві команди розмірковувати про втрачені можливості та яскраві виступи. Матч виправдав усі очікування, обидві команди продемонстрували свою майстерність, рішучість і бажання досягти успіху на найвищому рівні європейського футболу. Незважаючи на нічию, матч між «ПСЖ» і «Ньюкаслом» запам’ятається захопливими моментами, жовтими картками, замінами і незабутнім пізнім пенальті, який врятував «ПСЖ» цінне очко. Ліга чемпіонів залишається непередбачуваним і захопливим змаганням, а подібні матчі продовжують захоплювати футбольних уболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — ПСЖ, Ньюкасл — Мілан.