Ман.Сіті — РБ Лейпциг — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 00:02 28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і РБ Лейпциг ... Ман.Сіті — РБ Лейпциг — 3:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

28 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Ман.Сити - РБ Лейпциг - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаМан.Сити - РБ Лейпциг - 3:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Сіті (Англія) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 3:2 (0:2)
Голи: Голанд (55), Фоден (70), Х. Альварес (87) — Опенда (13), Опенда (33)

Попередження: Рубен Діас (21)

Огляд матчу Ман.Сіті — РБ Лейпциг:

«Манчестер Сіті» здобув приголомшливу перемогу над «РБ Лейпциг» у захоплюючому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Етіхад». За рахунку 0:2 на користь «РБ Лейпциг» у перерві здавалося, що матч вислизає від господарів. Однак у другому таймі «Манчестер Сіті» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:2. «РБ Лейпциг» відкрив рахунок на 13-й хвилині завдяки голу Л. Опенди, одразу ж заявивши про свої наміри. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець «Манчестер Сіті» Р. Діас, що ще більше погіршило ситуацію. Л. Опенда продовжив терзати оборону «Сіті», забивши ще один гол на 33-й хвилині, збільшивши перевагу «РБ Лейпциг». Усвідомивши необхідність змін, «Манчестер Сіті» зробив першу заміну в перерві, випустивши Н. Аке замість Р. Діаса в перерві. Аке замість Р. Діаса в спробі зміцнити оборону. На 54-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив ще дві заміни: Дж. Гріліш і К. Вокер вийшли замість Дж. Доку і Дж. Альвареса відповідно. На 55-й хвилині «Манчестер Сіті» розпочав матч-відповідь, коли Е. Гааланд знайшов крапку в сітці воріт, вдихнувши життя в матч. Цей гол вселив нову віру в господарів та їхніх уболівальників. Відчувши необхідність відповісти, «РБ Лейпциг» зробив дві заміни на 60-й хвилині, випустивши К. Баумгартнера і Б. Сеско замість Е. Форсберга і Л. Опенди.

На 70-й хвилині П. Фоден із «Манчестер Сіті» забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок із «РБ Лейпциг» — 2:2. Це стало приводом для захопливого фіналу матчу, в якому обидві команди прагнули до перемоги. На 74-й хвилині «РБ Лейпциг» зробив третю заміну, випустивши Ф. Карвальо замість А. Хайдари. За хвилину гол у ворота «РБ Лейпциг» було скасовано через офсайд, і «РБ Лейпциг» знову втратив перевагу. Коли час добігав кінця матчу, обидві команди кинули всі сили на пошук переможного гола. На 87-й хвилині «Манчестер Сіті» завдав вирішального удару: Х. Альварес забив гол і завершив неймовірне повернення. У спробі врятувати очко «РБ Лейпциг» зробив останню заміну, замінивши Х. Шлагера на К. Кампля. Наприкінці тайму «Манчестер Сіті» зробив четверту заміну, замінивши Х. Гвардіолу на С. Гомеса, щоб зміцнити оборону і довести справу до перемоги. Цей захоплюючий поєдинок Ліги чемпіонів увійде в історію як одне з найбільш пам’ятних повернень «Манчестер Сіті», яке продемонструвало їхню стійкість і вміння не здаватися. Вона також послужила нагадуванням про непередбачувану природу футболу, де навіть дефіцит у два голи може бути подоланий. Цією приголомшливою перемогою «Манчестер Сіті» заявив про свої наміри в Лізі чемпіонів УЄФА, а «РБ Лейпциг» залишиться лише шкодувати про те, що могло б бути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Црвена Звезда — Ман.Сіті, РБ Лейпциг — Янг Бойз.