Галатасарай — Ман.Юнайтед — 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 21:38 29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Ман.Юнайтед (Англія). ... Галатасарай — Ман.Юнайтед — 3:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Галатасарай (Стамбул) і Ман.Юнайтед (Англія).

Галатасарай - Ман.Юнайтед - 3:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаГалатасарай - Ман.Юнайтед - 3:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Галатасарай (Стамбул) — Ман.Юнайтед (Англія) — 3:3 (1:2)
Голи: Х. Зієч (29), Х. Зієч (62), K. Akturkoglu (71) — А. Гарначо (11), Bruno Fernandes (18), Мактоміней (55)

Попередження: Bruno Fernandes (27), Sacha Boey (42), Соф’ян Амрабат (45+2), Айхан (54), Шоу (59), A. Wan-Bissaka (64)

Огляд матчу Галатасарай — Ман.Юнайтед:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні Rams Global зійшлися «Галатасарай» і «Манчестер Юнайтед». Обидві команди показали захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого останнього моменту. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Манчестер Юнайтед», але в підсумку все закінчилося внічию 3:3. Гра почалася з вибухового голу А. Гарначо з «Манчестер Юнайтед» на 11-й хвилині, який задав тон матчу. Лише через сім хвилин Б. Фернандеш забив ще один гол за «Манчестер Юнайтед», ще більше зміцнивши свою перевагу. Однак команда «Галатасарая» не відступила і на 29-й хвилині зуміла відігратися завдяки голу Х. Зієча. Зієча, зарядивши своїх уболівальників енергією. По ходу першого тайму напруга продовжувала наростати, що призвело до серії жовтих карток. Фернандеш отримав попередження на 27-й хвилині, а гравці «Галатасарая» С. Бой і «Манчестер Юнайтед» С. Амрабат отримали свої жовті картки на 42-й і 45-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму гравець «Манчестер Юнайтед» С. Мактоміней збільшив свою перевагу на 55-й хвилині, забивши ще один гол. Однак «Галатасарай» швидко взяв себе в руки й відповів вражаючим голом Х. Зієча на 62-й хвилині. Зієча на 62-й хвилині, оформивши дубль у матчі. На 71-й хвилині оборона «Манчестер Юнайтед» знову дала збій, дозволивши К. Актуркоглу забити гол у ворота «Галатасарая».

Обидві команди провели швидкі заміни, щоб посилити свої склади і привнести в гру свіжий погляд. На 58-й хвилині у складі «Манчестер Юнайтед» з’явилися К. Майну та А. Марсьяль, а «Галатасарай» у цей самий час увів у гру Т. Ндомбеле та Д. Мертенса. Заміни «Манчестер Юнайтед» були спрямовані на те, щоб відігратися, а зміни «Галатасарая» — на те, щоб зберегти свій темп. На тлі замін були показані нові жовті картки, цього разу Л. Шоу та А. Ван-Біссака, що посилило напругу на полі. В останні хвилини матчу, коли рахунок зрівнявся, обидві команди прагнули до перемоги, але їхні зусилля були безрезультатними. В останній спробі знайти переломний момент обидві команди провели чергові заміни. На 78-й хвилині «Манчестер Юнайтед» ввів у гру Ф. Пеллістрі та Д. Далота, а на 82-й хвилині «Галатасарай» ввів у гру Анжеліно та В. Нельссона. На останніх хвилинах гри гравець «Галатасарая» Х. Зієч поступився місцем Б. А. Йилмазу, а В. Заха вийшов на заміну замість К. Демірбая. З фінальним свистком матч завершився результативною нічиєю 3:3. І «Галатасарай», і «Манчестер Юнайтед» продемонстрували свою силу та рішучість, залишивши вболівальників обох сторін задоволеними захопливим поєдинком. Хоча результат, можливо, і не був таким, як хотілося б кожній із команд, гра запам’ятається як сповнена хвилюванням, голами та напруженою боротьбою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Копенгаген — Галатасарай, Ман.Юнайтед — Баварія.