Севілья — ПСВ Ейндховен — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 21:45 29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ПСВ Ейндховен ... Севілья — ПСВ Ейндховен — 2:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ПСВ Ейндховен (Нідерланди).

Севилья - ПСВ Эйндховен - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаСевилья - ПСВ Эйндховен - 2:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Севілья (Іспанія) — ПСВ Ейндховен (Нідерланди) — 2:3 (1:0)
Голи: Рамос (24), Ю. Ен-Несірі (47) — Ісмаель Сайбарі (68), Гудель (81), R. Pepi (90+2)

Попередження: Х. Лосано (33), Окампос (63), Окампос (66)

Огляд матчу Севілья — ПСВ Ейндховен:

У напруженому і захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан» «Севілья» зустрілася з ПСВ «Ейндховен». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Севільї», але в другому таймі гра набула несподіваного повороту, внаслідок чого підсумковий рахунок склав 2:3 на користь «ПСВ Ейндховен». На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Уже на 24-й хвилині «Севілья» взяла гору. Досвідчений захисник Серхіо Рамос продемонстрував свою гольову майстерність, забивши гол у ворота суперника. ПСВ Ейндховен не відступив і продовжив натиск. Однак на 33-й хвилині Хірвінг Лосано отримав жовту картку. Перед самою перервою «Севілья» подвоїла перевагу, коли Дарвін Соу переправив м’яч у сітку. Однак святкування було перервано, оскільки гол було скасовано через порушення правил. Другий тайм розпочався з новою силою, коли «Севілья» збільшила свою перевагу на 47-й хвилині. Юссеф Ен-Несірі реалізував свій шанс, вивівши свою команду в лідери. Однак на 58-й хвилині ПСВ Ейндховен зробив три заміни, надавши своїй команді нових сил. «Севілья» також зробила зміни, сподіваючись зберегти свою перевагу.

На 63-й хвилині Лукас Окампос отримав жовту картку, що стало невдалим поворотом подій для «Севільї». Лише три хвилини потому його вечір став ще гіршим, коли йому показали червону картку, залишивши команду вдесятьох. Розчарування Окампоса вилилося в ще одну жовту картку, і «ПСВ Ейндховен» скористався цією можливістю та використав свою чисельну перевагу. На 68-й хвилині Ісмаель Сайбарі вразив ворота суперника, відродивши надію своєї команди. У міру того як цокав годинник, обидві команди робили заміни, щоб освіжити склади і внести тактичні корективи. Матч ставав дедалі непередбачуванішим, обидві команди прагнули забити гол. На 81-й хвилині «ПСВ Ейндховену» не пощастило — вони пропустили гол у свої ворота. Неманья Гудель ненавмисно переправив м’яч у ворота своєї команди, зрівнявши рахунок. Коли на годиннику залишалося кілька хвилин, обидві команди зробили чергові заміни, щоб переломити хід гри на свою користь. Остаточний поворот ножа стався на 90-й хвилині, коли Рауль Пепі знайшов м’яч у сітці, забезпечивши драматичну перемогу ПСВ Ейндховен. Матч між «Севільєю» і ПСВ Ейндховен став американською гіркою емоцій і продемонстрував талант і рішучість обох команд. Стійкість і вміння використовувати свої можливості привели «ПСВ Ейндховен» до захоплюючої перемоги з рахунком 3:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Севілья, ПСВ Ейндховен — Арсенал.