Арсенал — Ланс — 6:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 23:54 29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Ланс (Франція). ... Арсенал — Ланс — 6:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Ланс (Франція).

Арсенал - Ланс - 6:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАрсенал - Ланс - 6:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Арсенал (Лондон) — Ланс (Франція) — 6:0 (5:0)
Голи: Хаверц (13), Жезус (21), Б. Сака (23), Габріель Мартінеллі (27), Едегор (45+1), Жоржиньо (86)

Предупредження: Менді (41), A. Хусанов (63), Массадіо Хайдара (64)

Огляд матчу Арсенал — Ланс:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» воював із «Ленсом». У перерві рахунок був неймовірно великим — 5:0 на користь «Арсеналу», а в основний час — 6:0. Із самого початку матчу «Арсенал» продемонстрував свою майстерність в атаці. На 13-й хвилині Кай Гавертц ударом з лінії штрафного змусив «Арсенал» вийти вперед. На 21-й хвилині Габріель Жезус подвоїв перевагу, залишивши «Ленс» у горах. «Арсенал» продовжував контролювати гру, і на 23-й хвилині Букайо Сака забив ще один гол, збільшивши перевагу. Не бажаючи опускати руки, Габріель Мартінеллі забив четвертий гол «Арсеналу» всього за чотири хвилини, залишивши «Ленс» у шоці. «Ленс» намагався знайти точку опори серед невпинних атак «Арсеналу», і на 41-й хвилині Н. Менді отримав жовту картку за невчасний виклик, що ще більше поглибило їхні проблеми. Перед самою перервою Мартін Одегаард поповнив рахунок, і «Арсенал» пішов на перерву зі значною перевагою 5:0. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. На 46-й хвилині «Арсенал» випустив Т. Томіясу замість Б. Вайта і О. Зінченка замість Я. Ківіора.

Ленс також зробив три заміни: Ф. Медіна замінив Д. Мачадо, Ф. Сотока вийшов замість А. Томассона, а С. Абдул Самед замінив Н. Ель-Айнауї. Ленс сподівався, що ці зміни допоможуть переломити хід гри, але «Арсенал» продовжував контролювати ситуацію. На 62-й хвилині «Ленс» зробив ще одну заміну: Ж. Градіт вийшов замість А. Хусанова. Однак вплив Хусанова був обмежений, бо вже за хвилину він отримав жовту картку, що відобразило розчарування «Ленса». Матч тривав у впертій боротьбі обох команд. На 66-й хвилині «Арсенал» зробив третю заміну: Б. Сака був замінений на Р. Нельсона. На 76-й хвилині «Ленс» також зробив заміну: замість Н. Менді вийшов Д. Коста. Під кінець матчу «Арсенал» зробив останню заміну: на 82-й хвилині Габріеля Жезуса, який вже встиг продемонструвати свій талант, забивши гол, замінив Е. Нкетіа. На 86-й хвилині у ворота «Арсеналу» було призначено пенальті, який впевнено реалізував Жоржиньо, оформивши перемогу з рахунком 6:0. Ця перемога продемонструвала атакувальну майстерність «Арсеналу» і його домінування на полі. Таким упевненим виступом «Арсенал» послав потужний сигнал своїм суперникам по Лізі чемпіонів УЄФА. На стадіоні «Емірейтс» відбувся незабутній вечір футболу, коли «Арсенал» продемонстрував свою смертоносну атаку і здобув оглушливу перемогу над «Ленсом».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСВ Ейндховен — Арсенал, Ланс — Севілья.