Брага — Уніон — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-29 23:57 29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) та Уніон (Берлін). ... Брага — Уніон — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Брага (Португалія) та Уніон (Берлін).

Брага - Унион - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБрага - Унион - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Брага (Португалія) — Уніон (Берлін) — 1:1 (0:1)
Голи: Альваро Джало (51) — Р. Госенс (42)

Попередження: Робін Ноч (3), V. Гомес (33), Тусар (39), Р. Залазар (45+1), Бонуччі (45+4), Хедіра (54)

Огляд матчу Брага — Уніон:

У захопливому поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Естадіо Муніципаль де Брага» зустрілися «СК Брага» та «Уніон Берлін». Матч завершився внічию 1:1, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. У перерві «Уніон Берлін» повів у рахунку з єдиним голом, залишивши господарів поля в програші. На 42-й хвилині Р. Госенс з «Уніон Берліна» забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу на перерву. Однак у другому таймі «СК Брага» була сповнена рішучості переломити ситуацію. Лише за шість хвилин до кінця другого тайму «СК Брага» домоглася довгоочікуваного рівного рахунку. На 51-й хвилині А. Джало продемонстрував свою гольову майстерність, вирівнявши становище своєї команди. Гра не обійшлася без драматизму: кілька гравців обох команд опинилися в суддівській книжці. Р. Кнохе з «Уніон Берлін» отримав жовту картку на 3-й хвилині, а С. Ніакате з «СК Брага» — червону на 30-й хвилині, внаслідок чого його команда залишилася без гравців на більшу частину матчу. В. Гомес із «Браги» також отримав жовту картку на 33-й хвилині, а Л. Тусарт з «Уніон Берлін» наслідував його приклад на 39-й хвилині. Р. Залазар («Брага») і Л. Бонуччі («Уніон Берлін») також отримали попередження незадовго до перерви.

Під час матчу обидві команди провели заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. Вітор Карвальо замінив С. Саатчі у складі «Браги» на 36-й хвилині, а «Уніон Берлін» зробив подвійну заміну: Я. Хаберер і Д. Д. Фофана вийшли замість Л. Тусарта і К. Беренса відповідно на 62-й хвилині. На 68-й хвилині «СК Брага» також зробив подвійну заміну, випустивши С. Банзу замість А. Руїса. У міру того як час минав, темп матчу наростав, і обидві команди проявили стійкість, щоб домогтися перемоги. На 78-й хвилині А. Лайдуні і Р. Хедіра вийшли на заміну замість А. Краля і Б. Ааронсона, щоб надати свіжості грі «Уніон Берліна». «Брага» відповіла трьома пізніми замінами: на 81-й хвилині А. Орта, Ж. Мендес і Р. Фернандеш замінили Р. Залазара, В. Гомеса і А. Джало відповідно. На 90-й хвилині суддя показав Артуру Хорхе з «Браги» останню жовту картку в матчі, завершивши гру, яка була настільки ж напруженою, наскільки й захопливою. Хоча матч завершився внічию, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. СК «Брага» гідно боролася з нестачею гравців, а «Уніон Берлін» продемонстрував свою майстерність в атаці. Обидві команди можуть пишатися своїм виступом, а їхні вболівальники з нетерпінням чекають наступного європейського виклику.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Брага, Уніон — Реал.