Реал — Наполі — 4:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 00:00 29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Наполі (Неаполь). ... Реал — Наполі — 4:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

29 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Наполі (Неаполь).

Реал - Наполи - 4:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаРеал - Наполи - 4:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Реал (Мадрид) — Наполі (Неаполь) — 4:2 (2:1)
Голи: Rodrygo (11), (22), N. Paz (84), Хоселу (90+4) — Г. Сімеоне (9), А. Замбо Ангісса (47)

Предупредження: Зелінські (49), Єнс Кажюст (90)

Огляд матчу Реал — Наполі:

Мадридський «Реал» здобув перемогу в захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Наполі» з рахунком 4:2 на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Гра продемонструвала величезний талант і дух суперництва обох команд, подарувавши вболівальникам незабутній вечір футболу. Матч розпочався з раннього голу гравця «Наполі» Г. Сімеоне на 9-й хвилині. Однак «Реал Мадрид» швидко відповів, і вже за дві хвилини Родріго добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок. Господарі продовжили атакувати, і їхні зусилля принесли плоди на 22-й хвилині, коли Дж. Беллінгем забив чудовий гол, забезпечивши «Реалу» перевагу 2:1. На початку другого тайму «Наполі» зробив заміну, замінивши Г. Сімеоне на В. Осімхена на 46-й хвилині. Заміна, здавалося, пішла на користь «Наполі», оскільки на 47-й хвилині Ф. Ангісса забив ранній гол, знову зрівнявши рахунок. Однак радість «Наполі» була недовгою, тому що всього за дві хвилини П. Зелінські отримав жовту картку. На гол «Наполі» «Реал Мадрид» відповів своєю заміною, випустивши на поле Д. Себальоса замість Хоселу на 57-й хвилині. Відчувши необхідність у свіжих силах, «Наполі» зробив другу заміну на 65-й хвилині, замінивши П. Зелінскі на Е. Ельмама. Зелінські на Е. Ельмаса.

На тій же хвилині «Реал Мадрид» зробив заміну, замінивши Б. Діаса на Н. Паса. Гра продовжувала залишатися напруженою, обидві команди демонстрували неабияку майстерність і рішучість. На 78-й хвилині «Наполі» вирішив зробити третю заміну, випустивши М. Політано замість Х. Кахусте. Однак на 84-й хвилині Н. Пас забив вирішальний гол, чим привів у захват уболівальників «Реала». Останні хвилини гри пройшли в активній боротьбі, і на 87-й хвилині «Наполі» зробив дві пізні заміни: С. Лоботка вийшов замість Г. Распадорі, а Хуан Хесус — замість А. Занолі. Мадридський «Реал» також зробив дві заміни: Ф. Менді замінив Н. Фернандеса, а Родріго — Лукаса. У міру наближення до кінця матчу напруга наростала, і на 90-й хвилині Х. Кахусте з «Наполі» отримав жовту картку. Скориставшись моментом, Хоселу забив гол на останніх хвилинах гри й оформив перемогу з рахунком 4:2. Матч між «Реалом» і «Наполі» став справжнім прикладом футбольної майстерності. Обидві команди демонстрували майстерність, стійкість і рішучість упродовж усієї гри, забезпечуючи вболівальникам захоплююче видовище. У підсумку перевага «Реала» в атаці та вміння використовувати ключові моменти виявилися вирішальними, забезпечивши заслужену перемогу в матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Сантьяго Бернабеу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Реал, Наполі — Брага.