Брейдаблік — Маккабі — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 16:59 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Маккабі (Тель-Авів). ... Брейдаблік — Маккабі — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Маккабі (Тель-Авів).

Брейдаблик  - Маккаби - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБрейдаблик - Маккаби - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Брейдаблік ( Ісландія) — Маккабі (Тель-Авів) — 1:2 (0:1)
Голи: Г. Ейольфссон (61) — Dan Biton (35), E. Zahavi (82)

Попередження: Dan Biton (37), Г. Ейольфссон (39), Г. Каніховський (67), D. Luckassen (78), Г. Ейольфссон (90+5)

Огляд матчу Брейдаблік — Маккабі:

Брейдаблік — Маккабі Тель-Авів: захоплива зустріч у Лізі конференції Європи УЄФА У довгоочікуваному матчі на стадіоні «Копавогсвіолур» Брейдаблік воював із Маккабі Тель-Авів у Лізі конференції Європи УЄФА. Обидві команди прагнули здобути перемогу і отримати перевагу в цьому вирішальному поєдинку. Матч не розчарував, подарувавши вболівальникам американські гірки емоцій і драматичну розв’язку. Гра розпочалася з активного початку, обидві команди демонстрували свої атакувальні наміри. Однак першою кров пролила команда «Маккабі Тель-Авів»: на 35-й хвилині Дор Перетц забив гол і вивів свою команду вперед. Вражаючий удар приголомшив захист «Брейдабліка», і рахунок у перерві став 0:1 на користь гостей. На початку другого тайму «Брейдаблік» був сповнений рішучості повернутися в гру. На жаль для «Маккабі Тель-Авів», їхнє торжество було недовгим, оскільки гол, забитий Гестуром Ейольфссоном на 61-й хвилині, зрівняв рахунок. Ім’я Ейольфссона, який швидко скористався вдало обраним моментом, змусило стадіон замовкнути, і рахунок став 1:1. Матч ставав дедалі напруженішим, обидві команди прагнули вирішального результату. На 62-й хвилині «Брейдаблік» зробив першу заміну, випустивши замість К. Крістінссона К. Стейндорссона. Незабаром після цього А. Р. Йоман замінив А. Хлінссона, надавши «Брейдабліку» нових сил. Тель-авівський «Маккабі» спробував повернути собі лідерство, але його зусиллям завадив наполегливий захист гравців «Брейдабліка».

Напруга почала наростати, що призвело до жовтої картки Г. Каніховскі на 67-й хвилині. У відповідь «Маккабі Тель-Авів» провів першу заміну, замінивши Д. Бітона на Д. Тургемана на 68-й хвилині. Матч тривав у запеклій боротьбі, обидві команди боролися за перемогу. На 78-й хвилині «Маккабі Тель-Авів» отримав жовту картку, а Д. Лакассен — попередження. Вирішальний момент настав на 82-й хвилині, коли Еран Захаві забив гол за «Маккабі Тель-Авів». Це був чудовий удар, який змусив замовкнути домашній натовп, і гості повели в рахунку 2:1. Під кінець часу «Брейдаблік» щосили намагався відігратися, але всі їхні зусилля були марними. На 88-й хвилині «Маккабі Тель-Авів» зробив останню заміну: замість С. Єйні вийшов Мілсон. На останній хвилині основного часу замість Е. Захаві в гру вступив О. Давида. Розчарування «Брейдабліка» зростало, що призвело до жовтої картки для Ейольфссона на останніх хвилинах гри. До ще більшого розчарування «Брейдабліка», Ейольфссон отримав червону картку в компенсований час. Це вилучення ще більше зменшило шанси «Брейдабліка» на порятунок очка в матчі. Фінальний свисток підтвердив перемогу тель-авівського «Маккабі» з рахунком 2:1, і суперники стали шкодувати про втрачені можливості. Матч між «Брейдабліком» і тель-авівським «Маккабі» став свідченням інтенсивності та драматизму, які може забезпечити футбол. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і пристрасть, порадувавши вболівальників захопливим поєдинком. По ходу турніру обидві команди, безсумнівно, будуть прагнути розвинути свої результати в гонитві за європейською славою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Брейдаблік, Маккабі — Гент.