Астана — Динамо — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 19:27 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астана (Казахстан) і Динамо (Загреб). ... Астана — Динамо — 0:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астана (Казахстан) і Динамо (Загреб).

Астана - Динамо - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАстана - Динамо - 0:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Астана (Казахстан) — Динамо (Загреб) — 0:2 (0:0)
Голи: Г. Відович (48), T. Kaneko (79)

Попередження: Ісламбек Куат (38), Йованчич (59), Періч (72), Йованчич (73), Ароян (73)

Огляд матчу Астана — Динамо:

На стадіоні «Астана Арена» відбувся футбольний матч між командами «Астана» і «Динамо Загреб» у рамках Ліги Європи УЄФА. Незважаючи на те, що в перерві рахунок був 0:0, загребському «Динамо» вдалося здобути перемогу з рахунком 2:0. На початку гри ФК «Астана» мав нагоду вийти вперед, коли на 12-й хвилині було призначено пенальті. Однак Д. Дарбое з ФК «Астана» промахнувся з пенальті, і рахунок залишився незмінним. По ходу першого тайму обидві команди зробили заміни. На 31-й хвилині ФК «Астана» зробив першу заміну: Ф. Оурега був замінений на С. Лончара. Через сім хвилин «Астана» отримала жовту картку — І. Куат був попереджений. Другий тайм розпочався із заміни у складі загребського «Динамо» на 46-й хвилині. М. Булат був замінений на П. Сучича. Незабаром загребське «Динамо» вийшло вперед на 48-й хвилині, коли гол забив Г. Відович. У продовження гри, на 59-й хвилині ФК «Астана» отримав ще одну жовту картку, цього разу Д. Йованчич. Намагаючись зрівняти рахунок, «Астана» провела дві швидкі заміни на 63-й хвилині, випустивши Д. Дарбое і Е. Астанова, яких замінили А. Аймбетов і М. Томасов.

Напруга в грі стала наростати в міру наближення до фінальної стадії. На 72-й хвилині гравець загребського «Динамо» Д. Періч дістав жовту картку, а Д. Йованчич із ФК «Астана» — другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило його команду вдесятьох на полі. Обидві команди зробили заміни, причому загребське «Динамо» ввело в гру Б. Сутало замість Д. Періча на 75-й хвилині, а ФК «Астана» — А. Бейсебекова і Т. Досмагамбетова замість І. Куата і Ю. Вороговського на 78-й хвилині. Загребське «Динамо» також зробило кілька пізніх замін: С. Рістовскі і М. Батуріна вийшли замість М. Перковича і Т. Халіловича на 79-й хвилині. Лише за хвилину загребське «Динамо» збільшило свою перевагу завдяки голу Т. Канеко. На останніх хвилинах гри «Астана» зробила останню заміну, замінивши Г. Відовича на Г. Рукавину на 86-й хвилині. Однак було вже надто пізно, і загребське «Динамо» оформило перемогу з рахунком 2:0. Загалом, це був насичений матч із пропущеними пенальті, кількома жовтими картками та червоною карткою для ФК «Астана». Загребське «Динамо» продемонструвало свою перевагу в другому таймі та здобуло важливу перемогу в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вікторія — Астана, Динамо — Балкані.