Фрайбург — Олімпіакос — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:35 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Олімпіакос (Пірей). ... Фрайбург — Олімпіакос — 5:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Олімпіакос (Пірей).

Фрайбург - Олимпиакос - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФрайбург - Олимпиакос - 5:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Олімпіакос (Пірей) — 5:0 (4:0)
Голи: Грегорич (3), Грегорич (8), Грегорич (36), Кіліанн Сілділлія (42), Р. Доан (77)

Предупредження: S. Hezze (35), Panagiotis Retsos (57), V. Iborra (83)

Огляд матчу Фрайбург — Олімпіакос:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Фрайбург» здобув перемогу над «Олімпіакосом» на стадіоні «Європа-Парк». Це була незабутня ніч для вболівальників «Фрайбурга», які стали свідками яскравого виступу своєї команди, що призвів до рахунку 4:0 у перерві та 5:0 в основний час. Господарі поля не гаяли часу, демонструючи свою майстерність в атаці: нападник М. Грегорич відкрив рахунок на 3-й хвилині. За цим послідував ще один гол Грегорича на 8-й хвилині, внаслідок чого оборона «Олімпіакоса» похитнулася і не змогла знайти опору. Греки отримали ще один удар на 35-й хвилині, коли С. Хеззе отримав жовту картку, що посилило їхні ранні проблеми з обороною. Фрайбург" скористався цією можливістю, і вже за хвилину Грегорич оформив хет-трик, зробивши рахунок 3:0 на користь німців. Атакувальна майстерність «Фрайбурга» знову проявилася на 42-й хвилині, коли К. Сільділья забив четвертий гол за вечір. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, причому «Олімпіакос» ввів у гру С. Александропулоса замість В. Іборри, щоб привнести в гру свіжі сили. Незважаючи на ці заміни, «Фрайбург» продовжував брати гору над суперником.

На 77-й хвилині «Фрайбург» збільшив і без того значну перевагу, а Р. Доан забив п’ятий гол за вечір. Це залишило гостей у повному шоці, вони не могли знайти відповіді на натиск атак «Фрайбурга». Домінування «Фрайбурга» стало ще більш очевидним після виходу на заміну Дж. Адаму, М. Гульде і М. Рола на 67-й хвилині, що посилило склад і забезпечило постійний натиск. У відповідь «Олімпіакос» зробив кілька змін, але так і не зміг створити серйозної загрози для оборони «Фрайбурга». Міцна оборона господарів у поєднанні з їхніми видатними атакувальними здібностями виявилася занадто складним завданням для грецької команди. Наприкінці матчу сталася драма: на 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олімпіакоса» В. Іборра. Крім того, грецька команда провела кілька пізніх замін, але врятувати матч так і не змогла. Пролунав фінальний свисток, який завершив запам’ятовується і односторонній поєдинок. Вболівальники на стадіоні Europa-Park Stadion тріумфували, святкуючи гучну перемогу і видатний виступ на європейській арені. Впевнена перемога «Фрайбурга» над «Олімпіакосом» у Лізі Європи УЄФА продемонструвала атакувальну майстерність та оборонну стійкість команди. Чи зможе «Фрайбург» підтримувати такий рівень гри, поки що невідомо, але поки що його вболівальники можуть насолоджуватися незабутньою перемогою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Фрайбург, Олімпіакос — Бачка Топола.