Балкані — Вікторія — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:44 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Балкані (Косово) і Вікторія (Чехія). ... Балкані — Вікторія — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Балкані (Косово) і Вікторія (Чехія).

Балкани - Виктория - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБалкани - Виктория - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Балкані (Косово) — Вікторія (Чехія) — 0:1 (0:0)
Голи: P. Sulc (81)

Попередження: S. Dweh (44), A. Manaj (82)

Огляд матчу Балкані — Вікторія:

У захопливому матчі Конференції Ліги Європи УЄФА «Балкані» зустрівся з «Пльзеньєю» на легендарному стадіоні «Арена Комбетаре». Гра почалася з великих очікувань як команди, так і глядачів, але в перерві рахунок був рівним — 0:0. Перша подія в матчі сталася на 44-й хвилині, коли гравець «Пльзеня» С. Две отримав жовту картку. Це задало тон напруженій і дуже конкурентній грі. На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни в надії вийти з глухого кута. На 61-й хвилині гравця «Пльзеня» Я. Климента замінив І. Траоре, а потім Я. Сікора звільнив місце для П. Хасека. А. Влканова також була замінена на П. Сульца, надавши пльзеньцям свіжі сили і нову тактику. Балкани не відставали і зробили власну заміну на 70-й хвилині. Б. Карріча замінив А. Манай, сподіваючись привнести нову енергію в атаку.

Однак на 81-й хвилині Пльзень зумів скористатися своїм шансом, коли П. Сульц вразив ворота суперника, забезпечивши команді важливу перевагу. Напруга матчу проявилася на 82-й хвилині, коли А. Манай, гравець «Балкані», отримав жовту картку. Під кінець часу обидві команди зробили заміни, щоб зробити останній ривок. На 89-й хвилині «Балкані» випустив Л. Траші замість К. Дулая та А. Беришу замість М. Ісмайлгеці, а «Пльзень» зробив ще одну заміну: П. Буча замінив Л. Хейду на 90-й хвилині. Однак в останні хвилини гри жовту картку отримав гравець «Балкані» Г. Халілі, що свідчить про наростаюче розчарування команди. У підсумку «Пльзень» зумів утримати невелику перевагу і здобув важку перемогу з рахунком 0:1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, але саме «Пльзень» вийшов переможцем у цьому поєдинку Ліги конференції Європи УЄФА на культовому стадіоні «Арена Комбетаре».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Балкані, Вікторія — Астана.