Аталанта — Спортинг — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:47 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Спортинг (Лісабон). ... Аталанта — Спортинг — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Спортинг (Лісабон).

Аталанта - Спортинг - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАталанта - Спортинг - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Аталанта (Бергамо) — Спортинг (Лісабон) — 1:1 (1:0)
Голи: Скамакка (23) — Едвардс (56)

Попередження: Гонсало Інасіо (11), Лукман (39), Скальвіні (42), Колашинац (43), Мартен де Роон (62), Хідемаса Моріта (90+1)

Огляд матчу Аталанта — Спортинг:

У захопливому поєдинку на стадіоні «Гевісс» у рамках Ліги Європи УЄФА зустрілися «Аталанта» і «Спортинг». Матч завершився внічию 1:1 після напруженої боротьби між двома командами. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри, прагнучи якомога швидше вийти вперед. На 8-й хвилині «Аталанта», здавалося, повела в рахунку, коли Г. Скамакка влучив у сітку, але гол було скасовано через визнання офсайду. «Спортинг» швидко відповів на це, заробивши жовту картку на 11-й хвилині, винуватцем якої став Г. Інасіо. Гра тривала в напруженому ключі, і «Аталанта» нарешті вийшла вперед на 23-й хвилині, коли Г. Скамакка забив гол, вивівши господарів уперед. У першому таймі обидві команди продовжували наполегливо боротися, що призвело до шквалу жовтих карток. А. Лукман, Г. Скальвіні та С. Колашинац отримали попередження за свої дії. На початку другого тайму «Спортинг» зробив першу заміну, випустивши на поле Трінчао замість М. Едвардса на 46-й хвилині. Ця зміна, схоже, одразу ж далася взнаки, оскільки «Спортинг» домігся рівного рахунку на 56-й хвилині завдяки зусиллям М. Едвардса.

По ходу гри спалахи гніву тривали, і на 62-й хвилині М. Де Рун отримав жовту картку за «Аталанту». У відповідь «Аталанта» зробила дві перші заміни, замінивши Г. Скамакку і А. Лукмана на Л. Мюріеля і М. Пасаліча на 64-й хвилині. Щоб освіжити атакувальні можливості, «Аталанта» зробила третю заміну, замінивши Т. Копмейнерса на А. Миранчука на 69-й хвилині. Міранчука на 69-й хвилині. Тим часом «Спортінг» зробив третю заміну, випустивши М. Хюльманда замість Н. Сантоса на 77-й хвилині. Коли гра наближалася до завершення, обидві команди хотіли домогтися перемоги. На 81-й хвилині «Спортинг» зробив четверту заміну, замінивши Ж. Сен-Жюста на С. Коатеса. У відповідь «Аталанта» провела дві останні заміни, замінивши С. Колашінаца і Г. Скальвіні на Е. Хольма і М. Баккера на 86-й хвилині. Коли матч вступив у вирішальну фазу, гравець «Спортинга» Х. Моріта отримав жовту картку на 90-й хвилині за фол, що забезпечило драматичне завершення гри. Однак жодна з команд не змогла переломити хід зустрічі, і матч закінчився з рахунком 1:1. Матч між «Аталантою» і «Спортингом» продемонстрував інтенсивність і конкурентність європейського футболу. Обидві команди боролися щосили, але в підсумку задовольнилися нічиєю. Результат залишає всі шанси на успіх у майбутніх матчах Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ракув — Аталанта, Спортинг — Штурм.