Маккабі Х — Ренн — 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 21:48 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Ренн ... Маккабі Х — Ренн — 0:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Ренн (Франція).

Маккаби Х - Ренн - 0:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Ренн - 0:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Маккабі × (Хайфа) — Ренн (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: М. Тер’єр (29), Гуїрі (47), Ф. Рідер (90+3)

Попередження: L. Simic (16), П’єр Корню (65), Л. Блас (85), M. Kandil (85)

Огляд матчу Маккабі Х — Ренн:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Маккабі» з Хайфи воював із «Ренном» на стадіоні «Арена Пушкаша». Атмосфера була напруженою, адже обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу в цьому довгоочікуваному поєдинку. Перший тайм розпочався з напруженої боротьби за домінування на полі. На 16-й хвилині гравець «Маккабі Хайфа» Л. Сіміч отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну складову гри. Однак на 29-й хвилині «Ренну» вдалося вийти вперед. У перерві М. Тер’є ударом головою вивів французьку команду в лідери. Коли пролунав свисток на перерву за рахунку 0:1 на користь «Ренна», «Маккабі Хайфа» зрозуміла, що має перегрупуватися та дати потужну відповідь у другому таймі. Надії на позитивний результат висіли на волосині, і в перерві у складі команди відбулися значні зміни. Другий тайм розпочався з того, що на 32-й хвилині «Маккабі Хайфа» ввела в гру Г. Наора замість Шоу. Однак їхнє прагнення зрівняти рахунок було швидко припинено: лише за дві хвилини до кінця другого тайму «Ренн» завдав нового удару. А. Гуїрі влучив у сітку, збільшивши перевагу «Ренна» до 0:2. Попри всі зусилля, «Маккабі Хайфа» не змогла створити значущих моментів. Намагаючись переломити хід матчу, «Маккабі Хайфа» провела шквал замін на 61-й хвилині.

Т. Шері та Л. Рефаелов були замінені на П. Корнуда та А. Халаїлі відповідно. Однак «Ренн» продовжував домінувати в матчі та придушив усі шанси ізраїльської команди на повернення. На 62-й хвилині «Ренн» також здійснив помітні зміни у складі: А. Трюффера та Е. Ле Фе замінили М. Нагіда та Б. Сантамарія. Сантамарія. За кілька хвилин замість А. Гуїрі вийшов Ф. Рідер, і «Ренн» спробував зберегти контроль над грою. У міру того як час минав, напруга на полі наростала, що призвело до отримання жовтих карток гравцями обох команд. Так, гравець «Маккабі Хайфа» П. Корнуд отримав попередження на 65-й хвилині, а гравець «Ренна» Л. Блас — на 85-й. В останні хвилини матчу «Ренн» завдав остаточного удару по «Маккабі Хайфа». Ф. Рідер забив гол на 90-й хвилині, змусивши ізраїльську команду позадкувати і здобувши впевнену перемогу з рахунком 0:3. Попри всі зусилля, «Маккабі Хайфа» не змогла подолати перевагу «Ренна». Французька команда продемонструвала свою майстерність в атаці, зберігаючи при цьому надійну оборону впродовж усієї гри. Ця вражаюча перемога «Ренна», безсумнівно, зміцнить його впевненість у своїх силах на шляху до Ліги Європи УЄФА. З іншого боку, «Маккабі Хайфа» повинна буде перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб продовжити свою кампанію в змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Маккабі Х, Ренн — Вільярреал.