Шериф — Славія — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-30 23:58 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Славія (Прага). ... Шериф — Славія — 2:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Славія (Прага).

Шериф - Славия - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШериф - Славия - 2:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Шериф (Тирасполь) — Славія (Прага) — 2:3 (1:1)
Голи: C. Tovar (45+3), Джером Мбекелі (56) — V. Jurecka (19), C. Zafeiris (78)

Попередження: Константінос Апостолакіс (33), A. Dumitrescu (45+2), A. Талал (67), M. Тіджані (83), C. Бадоло (84), A. Артундуага (90+4)

Огляд матчу Шериф — Славія:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на Великій спортивній арені, футбольні вболівальники стали свідками напруженої боротьби між тираспольським «Шерифом» і «Славією Прага». Рахунок 1:1 у перерві натякнув на напружену боротьбу, але саме рахунок 2:3 в основний час по-справжньому передав те хвилювання, яке панувало на полі. Початок матчу був захоплюючим: уже на 19-й хвилині «Славія Прага» вийшла вперед. Це В. Юрецька знайшов крапку в сітці воріт, привівши вболівальників гостей у шаленство. Однак тираспольський «Шериф» відбився і зумів зрівняти рахунок перед самим свистком на перерву. Героєм зустрічі став К. Товар, завдяки якому команди пішли на перерву з рівним рахунком. Другий тайм почався зі шквалу замін, оскільки обидві сторони намагалися вплинути на хід гри. На 46-й хвилині Луваннор замінив Д. Анкейє у складі тираспольського «Шерифа», вдихнувши нову енергію в атаку.

Це виявилося мудрим рішенням, оскільки на 56-й хвилині Дж. Нгом Мбекелі забив приголомшливий гол, забезпечивши господарям заслужену перевагу. Однак «Славія Прага» не збиралася здаватися без бою. На 70-й хвилині вони зробили дві вирішальні заміни, випустивши М. ван Бюрена і М. Чітіля, щоб розпалити атаку. Зміни принесли свої плоди майже відразу ж: на 78-й хвилині К. Зафейріс забив гол. Коли рахунок знову зрівнявся, напруга на стадіоні стала відчутною, і в заключній стадії гри обидві команди прагнули перемоги. На 90-й хвилині гравця «Славії Праги» М. Тіджані збили з ніг, заробивши для його команди пенальті. Зі сталевими нервами він вийшов на ударну позицію і блискуче реалізував пенальті. Гол став переможним, залишивши тираспольський «Шериф» із розбитим серцем, а «Славію Прагу» — радісною. Матч не обійшовся без карток: обидві команди отримали по кілька жовтих карток за гру. К. Апостолакіс і А. Думітреску були попереджені за тираспольський «Шериф», а А. Думітреску і М. Тіджані зі «Славії Прага» також потрапили до суддівського блокнота. Крім того, жовті картки за тираспольський «Шериф» отримали А. Талал і К. Бадоло, що додало драматизму події. Після фінального свистка у гравців та вболівальників перехопило подих від пульсуючого дійства, що розгорнулося на Великій спортивній арені. Перемогу здобула «Славія Прага», але обидві команди можуть пишатися своїми доблесними зусиллями. Цей незабутній матч — свідчення азарту і пристрасті, які футбол викликає у вболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Шериф, Славія — Серветт.