Спартак — Лудогорець — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:01 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Лудогорець (Болгарія). ... Спартак — Лудогорець — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Спартак (Трнава) і Лудогорець (Болгарія).

Спартак - Лудогорец - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаСпартак - Лудогорец - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Спартак (Трнава) — Лудогорець (Болгарія) — 1:2 (0:0)
Голи: Escriche Daniel (78) — K. Duah (74)

Попередження: Педро Нарессі (57), Крістіан Коштрна (80), Мартін Міковіч (88), Кайо Відаль (90+2)

Огляд матчу Спартак — Лудогорець:

«Спартак Трнава» воював із «Лудогорцем» у захопливому футбольному матчі на стадіоні CITY ARENA — Štadión Antona Malatinského в рамках Ліги конференції Європи УЄФА. У напруженій грі обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і цілеспрямованість. Перший тайм завершився глухим кутом, оскільки ні «Спартак Трнава», ні «Лудогорець» не змогли забити у свої ворота. Рахунок у перерві став 0:0, що послужило приводом для захоплюючого другого тайму. Другий тайм розпочався із серії замін — обидві команди прагнули привнести у свої склади свіжі сили і тактичні зміни. На 46-й хвилині «Спартак Трнава» зробив першу заміну: з поля пішов Ф. Байнович, а його місце зайняв Й. Бернат. Бернат. По ходу гри напруга матчу наростала. На 57-й хвилині «Лудогорець» отримав жовту картку — арбітр покарав Педро Нарессі. На 67-й хвилині «Спартак Трнава» продовжив заміну, випустивши П. Азанго замість М. Міковича. Цей тактичний хід був спрямований на те, щоб використати слабкі місця в обороні «Лудогорця» та створити гольові нагоди. Однак саме «Лудогорець» завдав першого удару на 74-й хвилині, коли К. Дуа влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Спартак Трнава відповів лише за чотири хвилини: Е. Даніель забив чудовий гол і вирівняв становище.

На 80-й хвилині гравець Спартака Трнава К. Кострна отримав жовту картку, що ще більше посилило драматизм матчу. Миттю пізніше «Лудогорець» отримав нагоду повести в рахунку з пенальті. Однак удар О. Вердона прийшовся повз ціль, залишивши гру в рівновазі. В останні хвилини матчу обидві команди зробили заміни, щоб зміцнити свої стратегії. На 89-й хвилині «Лудогорець» ввів у гру Рвана Секо замість Педро Нарессі та Б. Текпетея замість М. Тіссера. Ці тактичні ходи були спрямовані на посилення атакувальної гри. На останніх хвилинах матчу «Лудогорець» оформив перемогу на 90-й хвилині голом М. Тіссера. Цей завершальний удар розвіяв надії «Спартака» з Трнави на повернення і забезпечив перемогу «Лудогорця» з рахунком 2:1. Матч не обійшовся без суперечок, оскільки суддя показав кілька жовтих карток. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Спартака» з Трнави М. Мікович, а на 90-й хвилині до суддівської книги потрапив і гравець «Лудогорця» Кайо Відал. Загалом матч між «Спартаком» із Трнави та «Лудогорцем» продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд. Захопливий поєдинок завершився перемогою «Лудогорця» з рахунком 2:1, а «Спартаку» з Трнави треба буде перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб рухатися далі в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фенербахче — Спартак, Лудогорець — Нордшелланд.