Марсель — Аякс — 4:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:03 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Аякс (Амстердам). ... Марсель — Аякс — 4:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Аякс (Амстердам).

Марсель - Аякс - 4:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМарсель - Аякс - 4:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Марсель (Франція) — Аякс (Амстердам) — 4:3 (2:2)
Голи: Обамеянг (9), К. Мбемба (26), Обамеянг (48), Обамеянг (90+3) — B. Brobbey (10), B. Brobbey (30), C. Akpom (80)

Предупредження: Ренан Лоді (69), К. Тейлор (71), K. Hlynsson (77), Сарр (90), Б. Тахірович (90+3)

Огляд матчу Марсель — Аякс:

Захоплюючий трилер із сімома голами в матчі «Марсель» — «Аякс» на стадіоні «Оранж Велодром» У захопливому поєдинку на стадіоні «Оранж Велодром» «Марсель» та «Аякс» зійшлися в захопливому матчі Ліги Європи УЄФА. Обидві команди продемонстрували виняткову майстерність в атаці, і в перерві рахунок зрівнявся — 2:2, після чого «Марсель» здобув перемогу над голландцями з рахунком 4:3. Матч розпочався стрімко, і напруга стала очевидною з самого першого свистка. «Марсель» не гаяв часу, щоб повести в рахунку: на 9-й хвилині П’єр-Емерік Аубамеян спокійно реалізував пенальті. Однак «Аякс» швидко відповів своїм голом уже за хвилину: нападник Браян Броббі вразив ворота суперника. Перший тайм продовжив радувати глядачів, коли Крістіан Мбемба відновив перевагу «Марселя» на 26-й хвилині. Однак «Аякс» знову продемонстрував свою стійкість, і на 30-й хвилині Броббі забив свій другий гол за вечір, зробивши рахунок 2:2. Другий тайм розпочався з перемоги: на 48-й хвилині марселець Аубамеянг, не гаючи часу, забив свій другий гол за матч, знову подарувавши своїй команді перевагу. Однак на 63-й хвилині матч набув драматичного повороту, коли гравець «Аякса» Стівен Бергхуіс отримав червону картку, залишивши свою команду грати вдесятьох до кінця гри.

Марсель скористався своєю чисельною перевагою і на 66-й хвилині ввів у гру свіжі сили у вигляді вийшли на заміну Хереміаса Корреа та Ібрагіми Ндіайє. На 77-й хвилині «Аякс» здійснив потрійну заміну: Тейлор замінив Чубу Акпома, Боян Соса — Анасса Марта, а Хольмар Орн Ейольфссон — Крістьяна Хлинссона. Зміни, схоже, принесли «Аяксу» свої плоди: на 80-й хвилині Акпом знайшов крапку в матчі, знову зрівнявши рахунок. Заключна стадія матчу була насиченою, і обидві команди провели нові заміни. На 87-й хвилині «Марсель» ввів у гру Жордана Верету і Вітінью, а «Аякс» замінив Броббея на Анасса Салах-Еддіна. Останні хвилини пройшли в напрузі: жовті картки отримали Ісмаїл Сарр із «Марселя» та Беньямін Тахірович з «Аякса». В останні хвилини гри у «Марселя» був шанс вирвати перемогу, коли на 90-й хвилині Обмамеян пробивав пенальті. Він із легкістю відправив м’яч у сітку воріт, не залишивши «Аяксу» часу на атаку у відповідь. На 90-й хвилині Тахірович і гравець «Аякса» Юрген Банель були замінені, а Аубамеянг вийшов на заміну замість Анже Мейте. Фінальний свисток сповістив про важку перемогу «Марселя» в матчі, який запам’ятається захопливим видовищем із сімома голами. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та бойовий дух, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників на стадіоні «Оранж Велодром».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Марсель, Аякс — АЕК.