Вільярреал — Панатінаїкос — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:04 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Панатінаїкос (Афіни). ... Вільярреал — Панатінаїкос — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Панатінаїкос (Афіни).

Вильярреал - Панатинаикос - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаВильярреал - Панатинаикос - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Вільярреал (Іспанія) — Панатінаїкос (Афіни) — 3:2 (2:0)
Голи: Баена (29), Комесанья (34), Моралес (47) — Sebastián Palacios (66), F. Ioannidis (81)

Предупредження: I. Ахомач (71), Комесанья (88)

Огляд матчу Вільярреал — Панатінаїкос:

Поєдинок «Вільярреала» з «Панатінаїкосом» у Лізі Європи УЄФА став справжнім американським гірком, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Матч проходив на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка», забезпечуючи захоплюючу атмосферу для обох груп уболівальників. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Вільярреала», який домінував у першому таймі завдяки своїм атакувальним здібностям. На 29-й хвилині А. Баена, гравець «Вільярреала», вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед і задавши тон решті частини матчу. Лише через п’ять хвилин С. Комесана ефектним голом доповнив рахунок, поставивши «Вільярреал» у зручне становище перед перервою. На початку другого тайму «Вільярреал» зробив заміну, випустивши Р. Альбіоля замість М. Габбіа. Заміна відразу ж далася взнаки, оскільки на 47-й хвилині Х. Л. Моралес забив гол, збільшивши перевагу «Вільярреала» до 3:0.

Однак «Панатінаїкос» швидко відповів, і на 59-й хвилині гол було скасовано через офсайд. Після цього грецька команда зробила дві заміни: Бернард замінив Ф. Джуричича, а А. Спорар вийшов замість Ф. Іоаннідіса на 60-й хвилині. У «Панатінаїкоса» був шанс відігратися, коли на 66-й хвилині було призначено пенальті. Однак Ф. Іоаннідіс промахнувся з пенальті, зберігши рахунок на табло 3:0. Пропущений пенальті, здавалося, запалив «Панатінаїкос», і вони швидко відповіли голом С. Паласіоса на 66-й хвилині. Паласіоса на 66-й хвилині, скоротивши відставання до 3:1. Потім «Вільярреал» зробив дві заміни: Г. Морено вийшов замість А. Баєни, а Б. Бреретон Діас — замість Х. Л. Моралеса на 68-й хвилині. Гра загострилася, коли І. Ахомач отримав жовту картку за «Вільярреал» на 71-й хвилині. «Панатінаїкос» також зробив заміну: А. Гнізда Серін замінив Т. Вільєну на 75-й хвилині. На 81-й хвилині «Панатінаїкос» знову опинився у воротах: Ф. Іоаннідіс спокутував свою провину за пропущений пенальті і зробив рахунок 3:2. Грецька команда провела дві пізні заміни: Ф. Младенович вийшов замість Хуанкара, а С. Паласіос поступився місцем Д. Манчіні на 87-й хвилині. Вільярреал також зробив дві заміни в цей період: Х. Фойт замінив А. Альтіміру, а М. Трігуерос — А. Педрасу на 77-й хвилині. Матч закінчився жовтою карткою С. Комесани на 88-й хвилині, що додало хвилювання в захопливу кінцівку. «Вільярреал» зумів утримати перевагу і здобути перемогу над «Панатінаїкосом». Обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість, продемонструвавши змагальний характер Ліги Європи УЄФА. Зал Estadio de la Cerámica став ідеальним фоном для цього захопливого поєдинку, а вболівальники залишилися в передчутті нових подій у найближчих раундах турніру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Маккабі Х, Панатінаїкос — Маккабі Х.