Фіорентина — Генк — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 00:09 30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Генк. Фиорентина ... Фіорентина — Генк — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

30 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Генк.

Фиорентина - Генк - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФиорентина - Генк - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Генк (Генк ) — 2:1 (1:1)
Голи: Лукас Мартінес Куарта (45+4), Н. Гонсалес (82) — J. Кайембе (45)

Попередження: A. Fadera (20), Лукас Мартінес Куарта (28), V. Італьяно (44), Даніель Муньос (81), Джозеф Паінтсіл (89), Міленковіч (90+3), A. Zeqiri (90+3), M. А. Галарза (90+6), Куаме (90+8).

Огляд матчу Фіорентина — Генк:

У захопливому матчі на стадіоні «Артеміо Франкі» «Фіорентина» здобула перемогу над «Генком» із рахунком 2:1 у матчі Ліги конференції УЄФА. Обидві команди билися на полі, і це був напружений і цікавий матч від початку і до кінця. У перерві рахунок був рівним — 1:1, обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність. На 20-й хвилині гравець «Генка» А. Фадера отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі. Л. Мартінес Кварта наслідував приклад «Фіорентини» і також був вилучений на 28-й хвилині. Однак перед самою перервою матч набув захопливого оберту, коли «Генк» забив перший гол. На 45-й хвилині Дж. Кайембе вразив ворота суперника, забезпечивши «Генку» миттєву перевагу. Але їхня радість була недовгою: «Фіорентина» швидко відповіла, зрівнявши рахунок завдяки голу Мартінеса Куарти, який спокутував свою провину за вилучення. У другому таймі обидві команди провели шквал замін, намагаючись домогтися переваги. На початку тайму гравець «Фіорентини» Ф. Парізі змінив М. Кайоде, надавши господарям свіжих сил. Незабаром після цього Мартінес Кварта був замінений на Н. Міленковича, що додало «Фіорентині» стабільності в обороні. «Генк» також вніс зміни до свого складу, випустивши на 58-й хвилині Т. Арокодаре замість А. Зекірі.

З новими гравцями на полі обидві команди продовжили запеклу боротьбу. На 59-й хвилині «Фіорентина» провела чергову заміну: А. Барак і А. Дункан вийшли замість Л. Бельтрана та Артура Мело відповідно. Гра висіла на волосині до 82-ї хвилини, коли «Фіорентина» отримала право на пенальті. Н. Гонсалес вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, вперше в матчі вивівши «Фіорентину» в лідери. Стадіон вибухнув радістю, вболівальники святкували потенційну перемогу. Ближче до кінця матчу напруга в грі зросла, було показано кілька жовтих карток. Д. Муньос, Ж. Пейнтсіл, А. Зекірі та М. А. Галарза дістали вилучення, а Н. Міленкович і К. Куаме були попереджені арбітром. У підсумку стійкість «Фіорентини» та клінічна гра в кінцівці матчу принесли «Генку» вирішальну перемогу з рахунком 2:1. Ця перемога стала для «Фіорентини» значним стимулом у боротьбі за вихід до Ліги конференції УЄФА, продемонструвавши її потенціал на європейській арені. Обидві команди продемонстрували високу майстерність, рішучість і спортивну майстерність протягом усього матчу. Це було захопливе протистояння, яке залишило вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Надалі «Фіорентина» сподівається розвинути цей потенціал і продовжити свій шлях до успіху в Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ференцварош — Фіорентина, Генк — Чукарички.