Полісся — Верес — 1:1. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-01 19:03 1 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і ... Полісся — Верес — 1:1. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

1 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Полісся (Україна) і Верес (Рівне).

Полесье - Верес - 1:1. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистикаПолесье - Верес - 1:1. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Полісся (Україна) — Верес (Рівне) — 1:1 (0:0)
Голи: B. Krushynskyi (68) — Шестаков (90+7)

Попередження: Лукас Тейлор (33), Яго Сікейра (53), B. Кушніренко (63), V. Gakman (65), Близниченко (89), Смоляков (90+2), Бені Макуана (90+4)

Огляд матчу Полісся — Верес:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» зійшлися «Полісся» і «Верес Рівне». Обидві команди підійшли до матчу з великими надіями на перемогу і поліпшення свого становища в турнірній таблиці. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, обидві команди продемонстрували відмінну оборонну дисципліну. У перерві рахунок був 0:0, і жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. Однак гра була далеко не нудною: судді довелося показати кілька жовтих карток, щоб зберегти контроль над фізичним характером матчу. На 33-й хвилині Лукас Тейлор із «Полісся» отримав жовту картку, що стало першим попередженням у грі. Цей момент задав тон майбутній спірній зустрічі. Іаго Сікейра з «Вереса Рівне» також опинився в суддівській книжці на 53-й хвилині, підкресливши безглуздий характер поєдинку. Під час другого тайму обидві команди провели заміни, щоб привнести свіжі сили та ідеї у свої склади. Д. Шастал із Полісся був замінений на Б. Макуана на 46-й хвилині, а «Верес Рівне» ввів у гру В. Дахновського замість М. Шестакова на 71-й хвилині.

Однак саме «Полісся» зуміло вийти з глухого кута на 68-й хвилині. Б. Крушинський влучив у сітку воріт, чим привів у шаленство домашню публіку. Гол вдихнув нове життя в гру і змусив «Верес Рівне» більше ризикувати в пошуках еквалайзера. У відповідь на це «Верес Рівне» зробив дві заміни поспіль. На 86-й хвилині замість А. Близниченка вийшов Іаго Сікейра, а В. Кучеров замінив М. Марусича на 88-й хвилині. Ці зміни надали атаці «Вереса» нового імпульсу, і в останні хвилини гри зусилля «Вереса» принесли свої плоди. М. Шестаков забив вирішальний гол на 90-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1 і залишивши вболівальників у напрузі. Матч закінчився внічию, жодна з команд не змогла знайти переможця в кінцівці. Гра продемонструвала інтенсивність і дух суперництва Прем’єр-ліги. Незважаючи на відсутність вирішального результату, і «Полісся», і «Верес Рівне» можуть витягти позитивні моменти зі своїх виступів. Нічия гарантує, що обидві команди заробили цінне очко в боротьбі за успіх у чемпіонаті. Коли гравці залишали поле, глядачі відчували задоволення від того, що стали свідками захопливого поєдинку. Матч на стадіоні «Авангард» запам’ятається як наполеглива боротьба, в якій проявилися якості, що роблять футбол таким захопливим видом спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Дніпро-1, Шахтар — Верес.