Кривбас — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 17:01 2 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Олександрія.

Кривбасс - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Олександрія (Олександрія) — 2:1 (0:1)
Голи: J. По (78), Бізімана (83) — Шулянський (31)

Попередження: Geovani (10), R. Plaksa (54), Єрмаков (65), Смирний (76)

Огляд матчу Кривбас — Олександрія:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург» «Кривбас» здобув перемогу над «Олександрією» з рахунком 2:1. Матч продемонстрував справжню суть футболу з несподіваними поворотами, які тримали вболівальників у напрузі протягом усього матчу. Обидві команди вийшли на гру з рішучістю, кожна прагнула здобути важливу перемогу. Першою кров пролила «Олександрія», яка повела в рахунку на 31-й хвилині. Приголомшливий гол А. Шулянського викликав шквал захоплення у вболівальників, і «Кривбасу» було над чим попрацювати. Коли пролунав свисток на перерву і команди пішли в роздягальні, рахунок на табло був невигідним для «Кривбасу» — 0:1. Однак доля мала змінитися, адже другий тайм «Кривбас» розпочав із новими силами. На 46-й хвилині «Кривбас» зробив тактичну заміну, випустивши М. Задераку замість В. Близниченка. Ця заміна внесла свіжу енергію в гру команди, дозволивши їй створювати більше можливостей і чинити тиск на оборону «Олександрії». «Олександрія» також зробила заміну, замінивши на 46-й хвилині А. Шулянського, який забив гол. Шулянського на Б. Білошевського. Тактичні перестановки були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу і збити атаку «Кривбасу». У напруженій грі жовті картки були неминучі. На 10-й хвилині арбітр попередив гравця «Олександрії» Геовані за неакуратний підкат.

Пізніше, на 54-й хвилині, Р. Плакса з «Олександрії» також опинився в суддівському блокноті за необережний виклик. По ходу гри обидві команди продовжували вносити зміни до складів у пошуках перелому. На 62-й хвилині «Олександрія» зробила ще дві заміни, випустивши А. Микитишина замість Геовані та А. Кулакова замість В. Погорілого. Кривбас КР відповів на це на 65-й хвилині своєю заміною, замінивши Р. Дебелка на К. Дебелка на К. Приходька. Матч ставав дедалі спекотнішим, дедалі частіше стали з’являтися жовті картки. На 65-й хвилині за грубий підкат був попереджений гравець «Олександрії» Г. Єрмаков. Крім того, на 76-й хвилині жовту картку за грубу поведінку отримав Є. Смирний з «Олександрії». Під кінець часу «Кривбас» активізував спроби відігратися. На 78-й хвилині Дж. По, який у дотик переправив м’яч у сітку, зрівняв рахунок і викликав тріумфування глядачів. Не задовольняючись одним голом, «Кривбас» продовжував іти вперед, прагнучи завоювати всі три очки. Завзятість окупилася на 83-й хвилині, коли Д. Бізімана, скориставшись помилкою захисту, приніс «Кривбасу» заслужену перевагу. З фінальним свистком «Кривбас» здобув тріумфальну перемогу над «Олександрією» з рахунком 2:1. Це був матч, наповнений драматизмом, напруженістю і неймовірною стійкістю обох команд. Стадіон «Металург» став свідком істинного доказу красивої гри у футбол, зробивши цей поєдинок незабутнім у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Зоря, Металіст 1925 — Олександрія.