Дженоа — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 17:55 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Емполі (Італія).

Дженоа - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Дженоа (Генуя) — Емполі (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: Малиновський (37) — Маттео Канчельєрі (67)

Предупредження: Філіппо Раноккья (13), Малиновський (56), A. Vogliacco (87), M. Badelj (90+2)

Огляд матчу Дженоа — Емполі:

У напруженому матчі Серії А «Дженоа» билася з «Емполі» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс». Незважаючи на ранню перевагу, «Дженоа» не змогла втримати перевагу, і матч завершився внічию 1:1. У першому таймі обидві команди грали з високою інтенсивністю та рішучістю. Дженоа домінувала на полі, створивши кілька гольових моментів. Однак саме гравець «Емполі» Ф. Ранокк’я опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 13-й хвилині за необережний виклик. Р. Малиновський став зіркою першого тайму, коли на 37-й хвилині він вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Гол продемонстрував майстерність і точність Малиновського, не залишивши воротареві «Емполі» жодного шансу на порятунок. На початку другого тайму «Емполі» здійснив першу заміну: на 46-й хвилині замість В. Коваленка в гру вступив Джей Фацціні. Ця заміна надала нової енергії атаці «Емполі» і чинила тиск на оборону «Дженоа».

На 56-й хвилині агресивна гра Малиновського призвела до жовтої картки, що знизило настрій уболівальників «Дженоа». На 66-й хвилині «Емполі» зробив ще дві швидкі заміни, випустивши на поле А. Грассі та М. Канчель. Грассі та М. Канчельєрі замість Ф. Ранокк’ї та Д. Мальдіні відповідно. Ці зміни ще більше посилили атакувальні можливості «Емполі» і, здавалося, засмутили оборону «Дженоа». Однак на 66-й хвилині настала черга «Дженоа» також провести заміну: замість Б. Кутлу на полі з’явився Ж. Мессіас. На жаль для «Дженоа», вже за хвилину «Емполі» зрівняв рахунок. М. Канчельєрі знайшов крапку в матчі, зрівнявши рахунок. За рівного рахунку обидві команди продовжили вносити зміни. На 73-й хвилині замість старих облич у складі «Дженоа» з’явилися Х. Васкес і Р. Хапс, а на 76-й хвилині «Емполі» замінив Й. Малеха на Р. Маріна. Малеха на Р. Маріна. У міру того як час минав, розчарування «Дженоа» ставало очевидним: А. Фольякко і М. Бадель отримали жовті картки на 87-й і 90-й хвилинах відповідно. Передчуваючи перемогу, «Емполі» здійснив останню заміну на 90-й хвилині, випустивши Ф. Капуто замість С. Шпенді в спробі домогтися перемоги. У підсумку обидві команди продемонстрували високу майстерність і рішучість, але жодна з них не змогла зламати оборону суперника. Матч завершився внічию 1:1, внаслідок чого і «Дженоа», і «Емполі» набрали по очку. Це була запекла боротьба, що демонструє конкурентну природу футболу Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Дженоа, Емполі — Лечче.