Боруссія М — Хоффенхайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 18:28 2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Хоффенхайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Хоффенхайм (Німеччина).

Боруссия М - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Гоффенгайм (Німеччина) — 2:1 (0:0)
Голи: Плеа (58), N. Ngoumou (80) — Вегорст (61)

Попередження: U. Тохумчу (50), Ельведі (54), R. Reitz (82), Кевін Акпогума (88)

Огляд матчу Боруссія М — Хоффенхайм:

У захопливому матчі Бундесліги монхенгладбаська «Боруссія» здобула перемогу над «Гоффенгаймом 1899» із рахунком 2:1 на стадіоні «Боруссія-Парк». Незважаючи на безгольовий перший тайм, у матчі було кілька захопливих моментів і пізнє повернення «Гоффенгайма». На початку гри обидві команди продемонстрували рішучість та атакувальні наміри. Однак перший тайм не приніс гольових моментів, захист команди тримався стійко, не даючи супернику можливості забити. У другому таймі напруга матчу зросла, гравці прагнули вийти з глухого кута. На 50-й хвилині гравець «Хоффенхайма 1899» У. Тохумку отримав жовту картку за необережний виклик, продемонструвавши фізичний характер гри. Через чотири хвилини жовту картку отримав і гравець монхенгладбахської «Боруссії» Н. Ельведі. Однак невдовзі на 55-й хвилині він поступився місцем Ф. К. Кьяродіа. На 58-й хвилині у ворота «Боруссії» було призначено пенальті, який надав «Боруссії» золоту можливість повести в рахунку. А. Плеа впевнено вийшов уперед і спокійно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. 1899 Хоффенхайм швидко відреагував двома замінами. На 60-й хвилині Ф. О. Беккер змінив талановитого А. Крамарича, надавши атаці нового імпульсу. Крім того, Р. Сков був замінений на М. Бултера в спробі посилити атаку.

Зусилля «Гоффенгайма» були винагороджені на 61-й хвилині, коли В. Вегхорст забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок і повернувши команді бадьорість духу. Обидві команди продовжили боротьбу, проводячи заміни, щоб освіжити свої склади. На 68-й хвилині у складі монхенгладбахської «Боруссії» з’явився К. Крамер, який замінив Ф. Нойхауса. Тим часом «Хоффенхайм» зробив третю заміну: на 74-й хвилині У. Тохумку змінив Ф. Гріллітш. Під кінець часу саме монхенгладбаська «Боруссія» на 80-й хвилині домоглася перелому. Н. Нгуму став героєм вечора, забивши вирішальний гол і відновивши перевагу своєї команди. На останніх хвилинах матчу напруга зросла, і на 82-й хвилині жовту картку отримав гравець «Боруссії» з Монхенгладбаха Р. Райц. Гоффенгайм відповів численними замінами. О. Кабак замінив Т. Бішофа на 85-й хвилині, а П. Кадерабек вийшов замість І. Бебу на тій самій хвилині. Монхенгладбахська «Боруссія» також провела три швидкі заміни: Г. Ранос замінив Н. Нгуму, Р. Хак — А. Плеа, а Ф. Онорат — П. Херрманна на 85-й хвилині. Наприкінці матчу гравець «Гоффенгайму 1899» К. Акпогума отримав жовту картку на 88-й хвилині, що підкреслило запеклий характер гри. У підсумку монхенгладбаська «Боруссія» здобула заслужену перемогу над «Гоффенгаймом 1899» з рахунком 2:1. Матч продемонстрував дух суперництва в Бундеслізі і подарував уболівальникам захоплююче видовище на стадіоні «Боруссія-Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Боруссія М, Хоффенхайм — Бохум.