Бохум — Вольфсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 18:29 2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Вольфсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Бохум - Вольфсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Вольфсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 13-й тур

Бохум (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 3:1 (2:1)
Голи: P. Osterhage (19), Бернардо (39), C. Антві-Аджей (87) — Маттіас Сванберг (45+1)

Попередження: A. Vranckx (21), Беро (36), К. Штегер (45+2), Моріц Йенц (53), Асано (62), Гамбоа (81), M. Віттек (86), К. Шлоттербек (90+2)

Огляд матчу Бохум — Вольфсбург:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «ВфЛ Бохум» і «ВфЛ Вольфсбург» перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:1 у перерві та 3:1 в основний час. Матч проходив на стадіоні «Воновіц Рурштадіон», створюючи напружену атмосферу для гравців і вболівальників. Гра почалася з ударного початку, коли гравець «ВфЛ Бохум» П. Остерхаге на 19-й хвилині знайшов м’яч у сітці воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Вольфсбург» швидко відреагував: А. Вранкс отримав жовту картку всього через дві хвилини після голу. Гра загострювалася з кожною хвилиною, обидві команди скоювали фоли та отримували жовті картки. На 36-й хвилині гравець «Вфл Бохума» М. Беро був вилучений з поля, але це не завадило його команді продемонструвати рішучість. Лише через три хвилини Бернардо збільшив перевагу «Бохума», забивши гол, і гості залишилися в меншості з різницею у два м’ячі. Однак «Вольфсбург» не здавався і зумів забити в останні хвилини першого тайму завдяки голу М. Сванберга. За рахунку 2:1 на користь «Бохума» у другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб переломити хід гри на свою користь.

На 59-й хвилині «ВфЛ Бохум» замінив П. Хофманна на М. Брошинські, сподіваючись зміцнити свою перевагу. Ще за хвилину замість К. Штогера вийшов М. Віттек. У складі «Вольфсбурга» також відбулися зміни: на 63-й хвилині Р. Баку і Л. Маєр замінили Й. Маеле і Й. Герхардта. Тим часом «Бохум» на 72-й хвилині ввів у гру М. Квартенга і К. Антві-Аджея замість Т. Асано і М. Беро, намагаючись зберегти свою перевагу. На 76-й хвилині «Вольфсбург» ввів у гру Рожеріо та В. Черні замість Т. Томаша та К. Паредеса. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «ВфЛ Бохум» продовжував домінувати в грі. На 81-й хвилині К. Гамбоа отримав жовту картку, і «ВфЛ Бохум» замінив його на Т. Оерманна, а на 86-й хвилині М. Віттек був вилучений з поля, що посилило напругу. Однак їхні нерви були заспокоєні, коли К. Антуї-Аджеї забив гол на 87-й хвилині. На завершення гри К. Шлоттербек із «ВфЛ Бохум» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Цей захопливий матч продемонстрував майстерність і рішучість обох команд, але в підсумку переміг «ВфЛ Бохум». Їхня клінічна гра та надійний захист виявилися занадто складними для «Вольфсбурга». Гравці, вболівальники та керівництво «ВФЛ Бохум» можуть святкувати заслужену перемогу на рідному стадіоні «Воновіц Рурштадіон».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Бохум, Вольфсбург — Фрайбург.