Бернлі — Шеффілд Юнайтед — 5:0. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 18:56 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Шеффілд Юнайтед — 5:0. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Бернли - Шеффилд Юнайтед - 5:0. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Шеффилд Юнайтед - 5:0. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Бернлі (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 5:0 (2:0)
Голи: J. Родрігес (1), J. Bruun Larsen (29), Z. Amdouni (73), L. Koleosho (75), J. Браунхілл (81)

Попередження: J. Флек (34), O. McBurnie (37), D. O’Shea (38), Люк Томас (43), O. McBurnie (45+1), W. Osula (64), J. Бейєр (67), A. Надежний (72).

Огляд матчу Бернлі — Шеффілд Юнайтед:

У нещодавньому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Турф Мур» «Бернлі» продемонстрував перевагу над «Шеффілд Юнайтед». Рахунок 2:0 на користь «Бернлі» в перерві лише підкреслив їхню перевагу, і вони здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0. Матч почався з раннього прориву «Бернлі», коли Джей Родрігес забив гол лише за одну хвилину до кінця гри. На 25-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив ранню заміну: Джордж Болдок змінив Джейдена Богла. Однак ця заміна мало що змінила під час гри, оскільки «Бернлі» продовжував домінувати. На 29-й хвилині «Бернлі» збільшив свою перевагу за рахунок Якоба Брууна Ларсена, залишивши «Шеффілд Юнайтед» у нелегкій боротьбі. Справи «Шеффілд Юнайтед» йшли все гірше й гірше: на 34-й хвилині Джон Флек отримав жовту картку, а кількома хвилинами пізніше Олі Макберні, також із «Шеффілд Юнайтед», отримав жовту картку на 37-й хвилині. Гра загострилася до межі, коли на 38-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Деніел О’Ши. Лі Томас із «Шеффілд Юнайтед» також отримав жовту картку на 43-й хвилині. Перший тайм закінчився для «Шеффілд Юнайтед» на неприємній ноті: на 45-й хвилині Макберні отримав ще одну жовту картку, що призвело до червоної картки та скорочення складу команди до десяти осіб.

Відчувши можливість, «Бернлі» зробив три заміни в перерві, сподіваючись використати свою чисельну перевагу. Томас звільнив місце для Дж’Ніла Макеті, Флек — для Вільяма Осули, а Конор Арчер — для Бакарі Траоре. У другому таймі «Бернлі» продовжував домінувати, а жовта картка Осули на 64-й хвилині ще більше обмежила шанси «Шеффілд Юнайтед». Бернлі також зробив першу заміну в таймі, замінивши Йоханна Берга Гудмундссона на Брууна Ларсена на 65-й хвилині. Послідували нові жовті картки: Джейден Бейер був попереджений на 67-й хвилині, а Остон Трасті з «Шеффілд Юнайтед» отримав жовту картку на 72-й хвилині. Бернлі скористався своєю перевагою і забив два швидкі голи на 73-й і 75-й хвилинах зусиллями Зіяда Амдуні та Лоренцо Колеошо відповідно. Коли гру було практично вирішено, «Бернлі» здійснив дві останні заміни на 77-й хвилині, замінивши Родрігеса і Амдуні на Майкла Обафемі і Натана Редмонда. На 81-й хвилині Джек Браунхілл забив гол, завершивши розгром «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 5:0. Домінування «Бернлі» відбилося в останній заміні на 84-й хвилині, коли Дара О’Ши замінив Альбін Екдаль. «Бернлі» продемонстрував видатний виступ у цьому матчі Прем’єр-ліги, контролюючи гру від початку і до кінця. Цей результат надав «Бернлі» такий необхідний імпульс, і «Шеффілд Юнайтед» належить виконати велику роботу, щоб врятувати свій сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Бернлі, Шеффілд Юнайтед — Ліверпуль.