Атлетик — Райо Вальєкано — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 19:09 2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Райо Вальєкано — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Атлетик - Райо Вальекано - 4:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Райо Вальекано - 4:0. Чемпионат Испании, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 15-й тур

Атлетик (Більбао) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 4:0 (1:0)
Голи: Гірка Гурузета (23), Альфонсо Еспіно (47), Вільямс (64), Nico Williams (68)

Попередження: Деніел Вівіан (6), Альфонсо Еспіно (32), Фалькао (87)

Огляд матчу Атлетік — Райо Вальєкано:

Клуб «Атлетік» продемонстрував вражаючу гру проти «Райо Вальєкано» в нещодавньому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Господарі поля домінували в грі від початку і до кінця, у підсумку здобувши вольову перемогу над суперником із рахунком 4:0. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, і «Атлетик» зумів піти на перерву з невеликою перевагою. На 6-й хвилині Д. Вівіан з «Атлетіко» отримав жовту картку, додавши в гру трохи драматизму. У «Райо Вальєкано» також було достатньо нагод, але реалізувати їх не вдалося. Однак доля «Атлетіко» змінилася на 23-й хвилині, коли Г. Гурузета ударом головою збільшив перевагу команди до 2:0. Цей гол додав сил господарям поля, і вони продовжили нарощувати свою перевагу. «Райо Вальєкано» насилу стримував атакувальні пориви «Атлетіко», і їхнє розчарування проявилося на 32-й хвилині, коли А. Еспіно отримав жовту картку. За кілька миттєвостей після початку другого тайму «Атлетік» забив гол у власні ворота А. Еспіно, що стало ще більш образливим для «Райо Вальєкано».

За рахунку 3:0 «Райо Вальєкано» здійснив низку замін на 55-й хвилині, щоб спробувати переломити хід матчу. О. Валентин, К. Перес і Х. де Фрутос вийшли на поле в спробі надати команді свіжих сил. Однак «Атлетік Клаб» продовжував домінувати. На 64-й хвилині І. Вільямс збільшив перевагу «Атлетик Клаб» ще одним чудовим голом. На 68-й хвилині послідував ще один гол, цього разу Н. Вільямса, і результат став для «Райо Вальєкано» недосяжним. На останніх хвилинах гри обидві команди провели заміни: на 69-й хвилині «Райо Вальєкано» випустив С. Камело замість Р. Фалькао. Водночас «Атлетік» випустив О. де Маркоса та Й. Берчіче на 74-й хвилині, О. Сансета та І. Муніаїна на 75-й хвилині, І. Вільямса та А. Беренгера на 80-й хвилині, І. Руїса де Галаррету замість Б. Прадоса Діаса на 81-й хвилині, і, нарешті, Д. Вівіана замість П. Під кінець матчу Р. Фалькао з «Райо Вальєкано» отримав жовту картку на 87-й хвилині, що посилило їхнє розчарування. Пролунав фінальний свисток, і «Атлетік» відсвяткував перемогу над «Райо Вальєкано» з рахунком 4:0. Команда продемонструвала чудову гру в атаці, надійний захист і відмінну командну роботу. Ця перемога, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах, адже вони продовжують свою кампанію в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Атлетик, Райо Вальєкано — Сельта.