Ланс — Ліон — 3:2. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 19:56 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Ліон — 3:2. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Ліон (Франція).

Ланс - Лион - 3:2. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Лион - 3:2. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Ланс (Франція) — Ліон (Франція) — 3:2 (1:1)
Голи: Саїд (26), Франковський (52), Франковський (74) — J. О’Браєн (15), J. О’Браєн (72)

Предупредження: Д. Мачадо (35), Факундо Медіна (41)

Огляд матчу Ланс — Ліон:

Захоплюючий футбольний матч закінчився перемогою «Ленса» над «Ліоном» У довгоочікуваному матчі між «Ленсом» і «Ліоном» у Лізі 1 на вболівальників чекало захоплююче видовище майстерності, рішучості та командної роботи. Матч проходив на культовому стадіоні «Стад Болле-Деліс», де обидві команди прагнули здобути перемогу і набрати важливі очки. Перша половина матчу розпочалася з великою інтенсивністю з обох сторін. Ліонський футболіст Дж. О’Браєн відкрив рахунок на 15-й хвилині, приголомшивши «Ленс» потужним ударом у верхній кут воріт. Однак «Ленс» швидко знайшов у собі сили і відповів своїм голом на 26-й хвилині, завдяки клінічному удару В. Саїда. По ходу матчу обидві команди демонстрували свою фізичну міць та конкурентоспроможність. «Ленс» швидко отримав дві жовті картки: Д. Мачадо та Ф. Медіна були попереджені на 35-й та 41-й хвилинах відповідно. Бажаючи змінити динаміку гри, «Ленс» зробив першу заміну на початку другого тайму, випустивши замість Д. Мачадо П. Франковскі. 52-га хвилина стала ще одним переломним моментом у матчі, коли «Ленс» було призначено пенальті. П. Франковскі впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, подарувавши своїй команді перевагу.

На 63-й хвилині «Ленс» зробив ще дві заміни, замінивши М. Гілавогі та А. Томассона на В. Саїда і Д. Косту. Не витримавши, «Ліон» відповів швидкими замінами, ввівши в гру Т. Кадевера і П. Акуоку на 63-й хвилині. Рішучість «Ліона» принесла свої плоди: на 72-й хвилині Дж. О’Браєн забив свій другий гол у матчі, знову зрівнявши рахунок. Однак «Ленс» не зупинився перед рівним рахунком «Ліона». На 74-й хвилині П. Франковскі забив свій другий гол у матчі, знову вивівши «Ленс» уперед. Ліонці продовжили робити стратегічні заміни: на 78-й хвилині Р. Агілар замінив М. Хайдару. У заключній стадії матчу обидві команди намагалися зачепитися за результат гри. На 86-й хвилині «Ліон» зробив третю і четверту заміни, випустивши Е. Нуама і Д. Ловрена. Ленс відповів п’ятою заміною, випустивши Н. Ель-Айнауї замість Н. Менді. Напруга зросла в останні хвилини матчу, коли Ф. Сотока з «Ленса» отримав червону картку на 90-й хвилині, скоротивши склад своєї команди до десяти осіб. Незважаючи на скорочення складу, «Ленс» зумів утримати перевагу і здобути важку перемогу над «Ліоном». Підсумковий рахунок 3:2 на користь «Ленса» відображає інтенсивність і суперництво обох команд. Цей захопливий матч, безсумнівно, залишиться в пам’яті вболівальників, демонструючи красу футболу і непередбачуваність гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Ланс, Ліон — Тулуза.