Ноттінгем Форест — Евертон — 0:1. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 21:26 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Евертон — 0:1. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Ноттингем Форест - Эвертон - 0:1. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Эвертон - 0:1. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 0:1 (0:0)
Голи: Макніл (67)

Предупредження: Феліпе (55)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Евертон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сіті Граунд» «Ноттінгем Форест» приймав «Евертон». Вболівальники з нетерпінням чекали на початок матчу. Обидві команди продемонстрували високий рівень майстерності та рішучості, але в підсумку перемога над «Ноттінгем Форест» із рахунком 1:0 дісталася «Евертону». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. І «Ноттінгем Форест», і «Евертон» демонстрували надійну оборону, припиняючи всі спроби атаки. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і обидві команди жадали відзначитися в другому таймі. На початку другого тайму «Ноттінгем Форест» зробив першу заміну на 46-й хвилині. В. Болі був замінений на Феліпе в спробі привнести свіжу енергію в команду. Однак на 55-й хвилині Феліпе отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На 66-й хвилині «Ноттінгем Форест» здійснив другу заміну: І. Сангаре замінив К. Гадсон-Одої. Обидві команди жадали прориву, не залишаючи місця для самозаспокоєння. Натовп був на краю своїх місць, з нетерпінням чекаючи наступного голу. На 67-й хвилині «Евертон» нарешті вийшов із глухого кута, коли Д. Макнейл переправив м’яч у сітку.

Цей гол став ударом для «Ноттінгем Форест», який мужньо бився, щоб стримати «Евертон». Проте гості виявилися класнішою стороною, використавши свої шанси і вирвавшись вперед. Не бажаючи визнавати поразку, «Ноттінгем Форест» зробив останню заміну на 81-й хвилині. Х. Тоффоло вийшов замість Д. Орігі, оскільки господарі відчайдушно шукали можливість зрівняти рахунок. «Евертон» же зробив першу заміну в матчі, замінивши Бето на Черміті. У міру того як йшли останні хвилини, «Ноттінгем Форест» наполегливо рвався вперед у пошуках пізнього еквалайзера. Оборона «Евертона» трималася стійко, намагаючись зберегти свою перевагу. Попри всі зусилля «Ноттінгем Форест», пролунав фінальний свисток, який підтвердив перемогу «Евертона» з рахунком 1:0. Цей матч Прем’єр-ліги продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд. Незважаючи на те що «Ноттінгем Форест» бився щосили, саме «Евертон» виявився сильнішим цього дня. Уболівальники на стадіоні «Сіті Граунд» стали свідками захопливого матчу, в якому «Евертон» взяв усі три очки і залишив «Ноттінгем Форест» привід для роздумів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Ноттінгем Форест, Евертон — Ньюкасл.