Мілан — Фрозіноне — 3:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-02 23:40 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Фрозіноне — 3:1. Чемпіонат Італії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Фрозіноне (Італія).

Милан - Фрозиноне - 3:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Фрозиноне - 3:1. Чемпионат Италии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 14-й тур

Мілан (Італія) — Фрозіноне (Італія) — 3:1 (1:0)
Голи: Йович (43), Пулішич (50), Томорі (74) — M. Brescianini (82)

Предупредження: E. Barrenechea (63), Йович (80), С. Піолі (90+4)

Огляд матчу Мілан — Фрозіноне:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Джузеппе Меацца», «Мілан» здобув переконливу перемогу над «Фрозіноне». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Мілана», а до фінального свистка «Мілан» здобув перемогу з рахунком 3:1. На самому початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Однак уже на 43-й хвилині Л. Йовіч перевів м’яч у сітку воріт «Мілана», і стадіон зареготав ревом уболівальників. На початку другого тайму «Фрозіноне» здійснив заміну, замінивши М. Бурабіа на М. Брешіаніні, намагаючись посилити атакувальну міць. Проте «Мілан» продовжував домінувати і зумів збільшити перевагу на 50-й хвилині завдяки голу К. Пулішича. На 57-й хвилині «Фрозіноне», вирішивши повернутися в гру, зробив другу заміну. Замість Ф. Геллі вийшов Рейньє, що додало свіжих сил півзахисту.

Однак незабаром вони отримали жовту картку: на 63-й хвилині Е. Барренечеа був попереджений. «Мілан» швидко відреагував на заміну «Фрозіноне» і на 64-й хвилині ввів у гру С. Чуквуезе замість Ю. Адлі. Це підсилення було спрямоване на збереження контролю над грою в півзахисті. Незабаром після цього, на 66-й хвилині, «Фрозіноне» зробив подвійну заміну, ввівши А. Ібрагімовича замість Г. Касо і М. Куні замість Кайо Хорхе, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Заміни, здавалося, запалили іскру в атаці «Фрозіноне», і на 82-й хвилині їм вдалося відіграти один м’яч завдяки клінічному удару М. Брешіаніні. Але «Мілан» швидко відповів і погасив усі надії на повернення, коли Ф. Томорі забив гол на 74-й хвилині, ще більше збільшивши перевагу «Мілана». Під кінець часу «Мілан» здійснив шквал замін на 78-й і 79-й хвилинах. К. Пулішич вийшов замість К. Траоре, Р. Лофтус-Чик замінив Т. Побєгу, а Т. Рейндерс вийшов замість І. Беннасера, прагнучи зберегти свіжість складу на заключному етапі гри. Проте, на 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Л. Йовіч, а на 86-й хвилині «Фрозіноне» зробив останню заміну: І. Монтерізі замінив В. Чеддіра. Коли матч наближався до завершення, гравець «Мілана» С. Піолі був попереджений жовтою карткою. Фінальний свисток сповістив про перемогу «Мілана» і три найважливіші очки в турнірній таблиці Серії А. «Мілан» впродовж усього матчу демонстрував свою перевагу і клінічні здібності, в той час як «Фрозіноне» проявив стійкість, хоча і не впорався із завданням. Уболівальники на «Стадіо Джузеппе Меацца» стали свідками захопливого поєдинку, який продемонстрував найкращі зразки італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Мілан, Фрозіноне — Торіно.