Нант — Ніцца — 1:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 00:00 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Ніцца — 1:0. Чемпіонат Франції, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Ніцца (Франція).

Нант - Ницца - 1:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Ницца - 1:0. Чемпионат Франции, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 14-й тур

Нант (Франція) — Ніцца (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: Молле (25)

Предупредження: Жан-Шарль Кастеллетто (18), Жан-Кевін Дюверн (61), Педро Чірівелья (89)

Огляд матчу Нант — Ніцца:

На культовому стадіоні «Стад де ла Божуар-Луї Фонтено» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Нант» і «Ніцца» в рамках Ліги 1. Обидві команди жадали здобути перемогу і додати важливі очки до свого активу. У першій половині гри «Нант» вийшов уперед на 25-й хвилині. Ф. Молле забив приголомшливий гол на радість домашній публіці. Однак матч не обійшовся без фолів. На 18-й хвилині гравець «Нанта» Ж. Кастеллетто отримав жовту картку за необережний удар. Другий тайм пройшов у запеклій боротьбі між суперниками. На 61-й хвилині Ж. Дюверне з «Нанта» отримав жовту картку, додавши ще одне попередження до матчу. Загострення гри призвело до замін з боку обох команд. На 62-й хвилині «Ніцца» вирішила зробити дві перші заміни. Е. Гуссан замінив Г. Лаборде, а Ж. Бога був замінений на Б. Буанані. Ці зміни мали привнести свіжий погляд на поле, щоб переломити ситуацію на користь «Ніцци». «Ніцца» продовжила вносити зміни до свого складу: на 71-й хвилині П. Росаріо замінив Х. Будауї. «Нант» також здійснив низку замін у надії зміцнити свою перевагу.

На 76-й хвилині М. Сіссоко замінив С. Мутуссамі, надавши нову динаміку півзахисту. Потім відбулися ще заміни: на 81-й хвилині замість А. Клода-Моріса у складі «Ніцци» з’явився М. Сансон. Крім того, на тій самій хвилині Й. Ндайішіміє замінив Ж. Лотомба. Коли гра наближалася до завершення, «Нант» зробив дві останні заміни. На 82-й хвилині замість К. Бамби з’явився Мостафа Мохамед, а потім М. Коко замінив Н. Паллуа. Незважаючи на заміни та зростаючу напругу на полі, матч так і залишився безгольовим. Однак не обійшлося без карток: на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Нанта» П. Чірівелла. На останніх хвилинах гри «Нант» зробив останню заміну: на 90-й хвилині П. Чірівелла змінив Л. Діака. Цією заміною «Нант» постарався вивести на поле свіжі сили і захистити свою невелику перевагу. Після фінального свистка рахунок залишився незмінним — «Нант» виграє у «Ніцци» з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували свої оборонні здібності, ускладнивши супернику завдання. У підсумку перемога залишилася за «Нантом», який набрав усі три очки в цьому напруженому матчі Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Нант, Ніцца — Реймс.