Ньюкасл — Ман.Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-03 00:01 2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Ман.Юнайтед — 1:0. Чемпіонат Англії, 14-й тур. Огляд матчу, статистика

2 грудня відбувся один із матчів 14-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ньюкасл - Ман.Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Ман.Юнайтед - 1:0. Чемпионат Англии, 14-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 14-й тур

Ньюкасл (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Ентоні Гордон (56)

Предупредження: Гаррі Магуайр (78), Антоній (90+3), Джоелінтон (90+8)

Огляд матчу Ньюкасл — Ман.Юнайтед:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на «Сент-Джеймс Парк» «Ньюкасл Юнайтед» здобув заслужену перемогу над «Манчестер Юнайтед» із підсумковим рахунком 1:0. На початку гри обидві команди продемонстрували грізну оборонну тактику, що призвело до безгольового першого тайму. У другому таймі стався значний перелом на 56-й хвилині, коли гравець «Ньюкасла» А. Гордон вразив ворота суперника, поваливши домашніх глядачів в ейфорію. Гол нападника став результатом добре вибудуваної атаки, залишивши оборону «Манчестер Юнайтед» приголомшеною. Намагаючись переломити хід матчу, «Манчестер Юнайтед» зробив кілька замін на 61-й хвилині.

А. Марсьяль був замінений на Р. Хойлунда, а М. Решфорд звільнив місце для Антоні. Заміни привнесли свіжу енергію в гру гостей, але їм насилу вдавалося пробити стійку оборону «Ньюкасла». Коли гра увійшла у фінальну стадію, «Манчестер Юнайтед» почав проявляти ознаки розчарування. На 78-й хвилині Х. Магуайр отримав жовту картку за необдуманий виклик. Відчайдушно намагаючись відігратися, «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни на 80-й хвилині. А. Ван-Біссака був замінений на С. Регуйлона, а К. Майну вийшов замість С. Амрабата. Незважаючи на зміни, оборона «Ньюкасла» трималася впевнено, не допускаючи явних моментів. На 86-й хвилині «Ньюкасл» зробив першу заміну: Н. Поуп замінив М. Дубравку. Це був тактичний хід, спрямований на збереження переваги і завоювання всіх трьох очок. Час минав, напруга наростала, і на 90-й хвилині Антоні отримав жовту картку за грубу поведінку. В останній спробі довести гру до кінця «Ньюкасл» зробив другу заміну. На 90-й хвилині А. Гордон був замінений на М. Рітчі. Однак святкування господарів було затьмарене, коли на останніх хвилинах матчу Джоелінтон отримав жовту картку. Загалом це був захопливий поєдинок між «Ньюкасл Юнайтед» та «Манчестер Юнайтед», у якому перемога залишилася за першими. Перемога продемонструвала стійкість «Ньюкасла» в обороні і його вміння досягати мети, в той час як «Манчестер Юнайтед», безсумнівно, буде розчарований своєю нездатністю потрапити в площину воріт. Обидві команди будуть прагнути винести уроки з цього матчу і поліпшити свої результати в решті частини сезону Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Ньюкасл, Ман.Юнайтед — Челсі.